Mažeikiuose – šeštosios „Skrajonės 2017“

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Antradienį Kultūros centras virto meno sambrūzdžio „Skrajonės 2017“ vieta – Mažeikių bendruomenė buvo pakviesta į iliustruotą paskaitą, atidaryta meno paroda, įvyko nedidelis koncertas, parodyti du mėgėjų teatrų spektakliai.

„Skrajonių 2017“ organizatorė – Kultūros centro režisierė Airida Lementauskienė sakė, kad jų organizuotas renginys jau prieš keletą metų „praaugo“ teatro rėmus – į jį, be teatro, įtraukti ir kiti menai: muzika, dailė, raiškusis žodis, šiemet jį papildė ir lėlininkystė.
Šiųmetės „Skrajonės“ prasidėjo režisierės, teatrologės, edukologės, „Pasakų akademijos“ įkūrėjos Salomėjos Burneikaitės iš Klaipėdos iliustruota paskaita, kurios metu viešnia papasakojo apie lėlių teatro ištakas ir jo kūrėjus Žemaitijoje.
Mažeikiškė Lina Videckienė pristatė parodą „Moteriškumo pradas mene“, o centro Didžiojoje salėje Akmenės mėgėjų teatras suvaidino jų vadovės Redos Butnorienės režisuotą Antono Čechovo vieno veiksmo pokštą „Jubiliejus“.
Pusvalandžio pertrauką iki kito spektaklio savo dainomis ir giesmėmis užpildė mažeikiškis dainų kūrėjas ir atlikėjas Renatas Selenis, o renginys baigėsi Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro spektakliu „Amžinos moterys“, kurį pagal Mildos Le „Moters dienoraštį“ garsioms Lietuvos moterims pritaikė šio teatro vadovė A. Lementauskienė.
Vytautas MALŪKAS

3 Atsakymai į “Mažeikiuose – šeštosios „Skrajonės 2017“”

  1. nereikejo parašė:

    „Skrajonėse“ to Selenio – tegu jis tas savo giesmes bažnyčioje gieda – čia juk buvo pasaulietinis renginys. Jei nemoka žmogiškai – dieviškai nebūtina.

  2. keista parašė:

    koks dabar skirtumas – jau praskrido

  3. Dzonas parašė:

    Ar tos Skrajones mokamos, ar iejimas laisvas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto