Mažeikiuose – Žemaitijos krašto festivalis

Koncertas įvyko ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje. Nuotrauka iš asmeninio albumo

[nggallery id=145 template=caption]Penktadienį Mažeikiuose vyksta XXII Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis „Vaikai ir muzika“, kurį šiemet organizuoja Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla.

Įsijungė šešiolika mokyklų

Vytauto Klovos muzikos mokyklos direktorius Ričardas Grušas informavo, kad šį festivalį pradėjo rengti Pamario krašto muzikos ir menų mokyklos. Iš pradžių į jį įsijungė dvylika mokyklų, paskui prisidėjo dar keturios.
„Kadangi mes labai gražiai bendraujame, esame viena didžiausių muzikos mokyklų, tad ir buvome pakviesti į šį festivalį. Taip pamažu mokyklos arba pačios pasisiūlo, arba yra pakviečiamos, ir dabar esam jau šešiolika mokyklų“, – džiaugėsi direktorius.
Festivalis „Vaikai ir muzika“ Mažeikiuose vyksta antrąjį kartą: pirmąsyk jis mūsų mieste buvo surengtas prieš penkiolika metų – septintasis.
Festivalis turi savo pereinamąjį prizą, kuris keliauja iš vienos mokyklos į kitą.

Koncertai mokyklose

Šiemetinio festivalio programą sudaro dvi dalys: svečių koncertai įvairiose rajono mokyklose bei bendras šventinis koncertas Kultūros centre.
Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos bendruomenei koncertavo atlikėjai iš Rietavo, Platelių ir Kretingos, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje programą rodė palangiškiai bei Skuodo ir Salantų meno mokyklų auklėtiniai.
Tauragės meno bei Šilalės ir Priekulės muzikos mokyklų muzikantai ir dainininkai koncertavo Merkelio Račkausko gimnazijoje, Gabijos gimnazija klausėsi Neringos, Plungės Mykolo Oginskio ir Šilutės meno mokyklų atlikėjų koncerto, Sodų vidurinėje mokykloje pasirodė svečiai iš Gargždų, Pagėgių ir Telšių.
Baigiamojo finalinio koncerto metu savo sugebėjimus demonstruos visų šešiolikos mokyklų moksleiviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto