Mažeikius išjudino miesto šventė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį ir šeštadienį Mažeikiuose aidėjo miesto šventė „Miestas upės vingyje“, pakvietusi mažeikiškius ir miesto svečius į daugybę renginių. Šventės akordai aidėjo senamiestyje bei naujojoje miesto dalyje, Renavo dvare. Šventėje pasirodė 30 kolektyvų ir pavienių atlikėjų – iš viso per 600 dalyvių
Ši šventė išskirtinė savo įvairove: vyko parodos ir apdovanojimai, futbolo varžybos ir teatrų pasirodymai, skambėjo muzika ir dainos, scenoje sukosi šokėjai.
Šeštadienį vykę Mažeikių šventės „Miestas upės vingyje“ renginiai sukvietė mažeikiškius į centrinį  miesto stadioną: čia vyko oficialus naujojo stadiono su dirbtine danga atidarymas, futbolo rungtynės tarp Mažeikių „FK Atmosfera“ ir Biržų futbolo klubo „Širvena“ komandų , o po to futbolo mėgėjai pakviesti į Mažeikių futbolo 90-mečio šventę „Šėlstam su futbolu“.
Kultūrinė programa šeštadienį prasidėjo mažojoje scenoje mėgėjų teatro spektakliu „Amerika pirtyje“, kurį paeiliui vaidino Agluonėnų, Nevarėnų bei Mažeikių Juozo Vaičkaus „Skrajojamojo“ teatro aktoriai mėgėjai. Intarpus tarp vaidinimo scenų užpildė folkloro ansambliai „Alksna“ ir „Alksniokaa“.
Vaikams šventėje taip pat neteko nuobodžiauti – jiems buvo skirtas šventinis „Mažųjų talentų šou 2015“ laimėtojų koncertas, įvairios pramogos, kurias organizavo kultūros centro režisierė Daiva Gedvilienė ir jos padėjėjai.

Plačiau apie šventę – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Mažeikius išjudino miesto šventė”

 1. Na, na, na parašė:

  Kiekvienas kalba ir giria pagal savo supratimo lygį, taip gali tik patys organizatoriai save girti….

 2. JaRe parašė:

  Šventei pasiruošta puikiai, nebuvo kada nuobodžiauti.
  Šventės pabaigoje buvo malonu gėrėtis įstabaus grožio fejerverkais :)

 3. Stasė parašė:

  Nuostabi šventė. Puikiai pasiruoše dalyviai, o šventės pabaigą vainikavo nuostabūs fejerverkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*