Mažėja sergamumas ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis

Nuotr. iš SAM archyvo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento Mažeikių skyrius informuoja, kad rajono savivaldybėje ir toliau mažėja sergamumas gripu, COVID-19 liga ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis.

});

Vis tik NVSC specialistai ragina suskubti ir pasiskiepyti visus, ypač rizikos grupėms priklausančius asmenis, – gripo sezonas dar tik įpusėja.

Situacija skaičiais

NVSC Telšių departamento Mažeikių skyriaus duomenimis, sausio 9–15 dienomis rajone suminis sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir COVID-19 liga rodiklis sumažėjo iki 967 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Prieš tai savaitę, t. y. sausio 2–8 dienomis, šis rodiklis buvo 1575 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

2-ąją šių metų savaitę ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis susirgo 431 rajono gyventojas, iš kurių 127 vaikai iki 17 metų amžiaus grupėje. Gripu sirgo 56 asmenys, iš jų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto