Medalį pelnė kas antras rankų lenkikų komandos narys

Čempionate Mažeikių rankų lenkikų komanda sėmėsi patirties ir mokėsi iš klaidų, – sakė treneris Arnoldas Milis (pirmas iš kairės). Nuotr. iš komandos archyvo

Aštuoni medaliai – su tiek apdovanojimų iš Kaune vykusio šalies jaunimo rankų lenkimo čempionato grįžo mažeikiškių delegacija.

});

Iškovoti aštuoni medaliai 

Į Kaune, sporto ir sveikatingumo centre, vykusias Lietuvos jaunimo rankų lenkimo pirmenybes susirinko 160 jaunųjų atletų iš Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Kuršėnų, Šakių, Kuršėnų, Radviliškio, Skuodo ir Šilutės.

Mūsų rajonui atstovavo aštuoni trenerio Arnoldo Milio paruošti sportininkai, keturi iš jų grįžo su apdovanojimais. Savo, kaip praėjusių metų pasaulio jaunimo vicečempiono, rangą šiose pirmenybėse patvirtino Žygimantas Berzinis – jis jaunimo iki 23 metų svorio kategorijoje iki 90 kilogramų, lenkdamas tiek kaire, tiek dešine ranka, iškovojo šalies čempiono titulą. Toje pat amžiaus grupėje, tik lengvesnėje svorio kategorijoje du antros vietos medalius...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto