Medikai neapsiėjo be pareigūnų pagalbos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ekipažas du kartus skubėjo į pagalbą medikams, kurie gelbėjo garbaus amžiaus rajono gyventojų gyvybes.

Specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Pavasario gatvės namo bute gyvenanti senyva moteris jau dvi paras telefonu neatsiliepia sūnui, šiuo metu įsikūrusiam Anglijoje.
Ugniagesiai gelbėtojai išlaužė buto duris ir įleido medikus. Jie rado kambaryje ant grindų gulinčią moterį ir skubiai ją išvežė į Regioninės Mažeikių ligoninės Priėmimo skyrių.
Apie aštuntą valandą vakaro į pareigūnus kreipėsi greitosios medicinos pagalbos ekipažas – medikai, vykę į Asteikių kaimą, negalėjo privažiuoti iki vienkiemio, kuriame buvo ligonis, „greitosios“ personalas negalėjo pasiligojusios močiutės nunešti iki atokiau stovinčio automobilio.
Ugniagesiai gelbėtojai „Santarvei“ sakė, kad kelias iki vienkiemio buvo visiškai pažliugęs, pilnas vandens, juo pravažiuoti negalėjo ir PGT automobilis. Pareigūnai apie keturis šimtus metrų neštuvuose nešė ligonę iki pagrindiniame kelyje paliktos transporto priemonės.

3 Atsakymai į “Medikai neapsiėjo be pareigūnų pagalbos”

 1. Luk parašė:

  Kodėl būtinai šlaistosi? Ne iš „raškažiaus“ žmonės užsieniuose darbuojasi ir negali prižiūrėti savo Lietuvoje likusių senų tėvų. O be to ir ne visi tėvai yra nusipelnę to rūpesčio. Nu nebent nusipelnymu vadinsim tai, kad paleido vaikus į šą pasaulį. Bet čia tik šiaip, pamąstymas. Nebūtinai apie šį atvejį.

 2. B. parašė:

  „Pagarba geram sūnui“. Senyva motinėlė ant patalo, o sūnelis po Anglijas šlaistosi.

  1. Anonimas parašė:

   Daug dabar tokių. Bet užtat kaip paskui moka visiems pretenzijas reikšti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto