Medikai pirmieji suprato ir įsitikino, kad vienas lauke – ne karys

Kadras iš informacinės laidos „Atveriame Mažeikių ligoninės duris“ (www.mazeikiai.lt).

COVID-19 – nelengvas iššūkis mums visiems, privertęs gyventi kiek kitokį gyvenimą, apribojęs mūsų laisves. Tačiau pandemijos laikotarpis, be abejo, yra sunkiausias medikams. Daugėjant sergančiųjų šia nauja klastinga liga, jų krūvis nuolat auga, tenka dirbti neskaičiuojant darbo valandų.
Ypatinga misija kliuvo tiems, kurie kasdien akis į akį susiduria su koronavirusu ir pluša rizikingiausiose grandyse: Greitosios medicinos pagalbos, Mažeikių ligoninės, Karščiavimo klinikos ir Mobiliojo punkto darbuotojams.
Gydytojams tenka ne tik gydyti kitus, bet ir patiems atsiduoti į kolegų rankas – COVID-19 išimčių nedaro niekam. Tokia įtempta situacija kaip niekad reikalauja susitelkimo, palaikymo, supratimo.
Todėl „Santarvė“ medikams ir skyrė, mūsų nuomone, svarbiausią nominaciją – „Metų susitelkimas“.
Visas straipsnis ir „Santarvės“ nominacijos – ketvirtadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Medikai pirmieji suprato ir įsitikino, kad vienas lauke – ne karys”

 1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Mums paskelbtas Sanitarinis karas, o kare, kaip kare – tai tik pradžia.

 2. Zemaitis parašė:

  keik jus galet melout i melout, tei medika net nesiskiepys su ta vakcina, o jei i skiepys tai tik paruodymou ir tekra tik tus kor maziause susitepe.
  jeigu jau teik ce pelat sava uzsakytus straipsnius, ta pradieket beske mastyte, ka akivaizdzia paruoduot kad esat pajieme atkata, kad zmuonis bauginte

  1. B. parašė:

   Tamsta visažinis? Tai kodėl toks beraštis? Viską žinot, apie viską nusimanot, o parašyti paprasčiausio teksto be klaidų, nesugebat.

   1. Zemaitis parašė:

    tam B, jeigu tau atruoda ka svarbiau y rasyte be klaidu, nego esmie api vesa skiepu skleidziama mela, ta to geriau nesikesk.

    1. B. parašė:

     Zemaiti, supraskit, kad yra etikos taisyklės, žmogaus elgesio normos. Nerodykit savo žemo bendrojo ir kultūrinio išsilavinimo lygio. Jei straipsnis parašytas valstybine kalba, tai ir savo nuomonę reikia reikšti tik ta kalba. Kai jis bus parašytas žemaitiškai, savo nuomonę galėsit reikšti žemaitiškai. Tik bėda tame, kad Jūs ir žemaitiškai be klaidų parašyti nesugebat ir žemaičių kalbą paverčiat kažkokia neaiškia paukščių kalba. Parašę tekstą, visada perskaitykit jį ir ištaisykit klaidas.Gerbkit save ir kitus.

     1. Zemaitis parašė:

      to monei aiskini, kap as torio bendraut jei nuorio bendraut :) no nebuk joukings padars. to daba tik bande pasityciuot, o ne diskutoute. O as tau pabriesio, kad Zemaicia netek tou viruso, ir to prival gerbte ketuokia nuomon.

    2. Žemaičiui parašė:

     Nedarykit gėdos Žemaitijai demonstruodamas savo kvailumą!

     1. Zemaitis parašė:

      to esi Zemaiciu gieda. jeigu nepriimi ketos nuomuones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*