Medikų žaidynėse dalyvavo ir mažeikiškiai

Žaidynėse Mažeikiams atstovavo (iš kairės) skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistai Andrius Plonis ir Vilmantas Zlenkus bei vairuotojas-paramedikas Arvydas Balys. Nuotr. iš Mažeikių GMPC archyvo

Atnaujintos praktinės ir teorinės žinios, susitikimai su kolegomis – taip greitosios medicinos pagalbos darbuotojų žaidynių naudą apibūdino šių žaidynių dalyviai mažeikiškiai.

});

Važiavo debiutantai

XIV greitosios medicinos pagalbos darbuotojų žaidynės, kurios dvi dienas vyko Kaune, sulaukė daugiau kaip šimto dalyvių, savo sugebėjimus demonstravo 27 komandos. 

„Dėl pandemijos dvejus metus jos nevyko, 2019 metais nedalyvavome dėl finansinių sunkumų, o ankstesniais metais esame tapę ir šių žaidynių nugalėtojais, ir prizininkais tarp rajonų. Norime, kad žaidynių dvasią pajustų didžioji dalis mūsų kolektyvo darbuotojų, todėl nesiuntėme tų, kurie jau anksčiau jose yra dalyvavę, važiavo debiutantai“, – „Santarvei“ sakė VšĮ „Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro“ vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė.

Rajono „greitosios“ medikų garbę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto