MeDioStar – plaukų šalinimo lazeris iš ateities

Nepageidaujami kūno plaukeliai – erzinantis bei papildomas problemas keliantis nepatogumas.Nors yra daugybė būtų pašalinti nepageidaujamus plaukelius, kai kurie jų itin varginantys savo dažnumu arba tokiomis pasekmėmis kaip paraudusi, sudirgusi oda ar įaugantys plaukeliai. Plaukelių skutimas, depiliacija ar kiti šalinimo būdai taip pat atima ir aibę laiko, todėl nuo skutimosi peiliukų ar vaško pavargusiems žmonėms, estetinės medicinos specialistai siūlo modernią išeitį – plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą, kurios privalumai nurungia praktiškai visas kasdienes plaukelių šalinimo priemones. Norintiems turėti glotnią odą, įdedant mažiausiai pastangų, šis metodas užtikrina ilgiausiai džiuginantį rezultatą.

Nors lazerių, skirtų nepageidaujamiems plaukeliams šalinti rinkoje išties daug, lazeriai anaiptol nėra vienodi ir neužtikrins vienodo galutinio rezultato. REVÙ CLINIC klinika naudoja vieną moderniausių, Vokietijoje pagamintą Asclepion MeDioStar Monolith diodinį plaukų šalinimo lazerį, kurio dėka išgaunamo rezultato preciziškumui bei kliento komfortui procedūros metu nėra lygių.

Norint džiaugtis lygia ir glotnia oda, teisingas lazerio, kuriuo atliekamas ilgalaikis plaukelių šalinimas, pasirinkimas itin svarbus. Blogai parinktas lazeris gali nudeginti ir turėti įtakos pigmentinių dėmių atsiradimui ar patamsėjimui. Todėl pasitaiko, kad nemalonę ankstesnę patirtį turėję ar blogų patirčių girdėję žmonės nesiryžta plaukelių šalinimo lazeriu procedūrai dėl skausmo baimės ar dvejojimo, kad nebus pasiektas norimas rezultatas.

Procedūros atlikimui pasirinkus MeDioStar lazerį, malonesnę bei švelnesnę procedūrą garantuoja kiekviename antgalyje integruota 360° odos vėsinimo sistema. Ši sistema, vėsindama epidermį, klientui procedūros metu leidžia jaustis komfortiškai bei apsaugo odą nuo nudegimų. Lyginant su kitais lazeriais, diodinis MeDioStar lazeris pranašesnis dar ir paties antgalio forma. Galbūt darantis plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą ar stebint procedūrų eigos vaizdo įrašus teko matyti, kad lazerių blyksnių laukai yra apvalūs. Tokiu būdu neįmanoma padengti viso plaukelių šalinimo ploto, neveikiant tų pačių zonų kelis kartus, kas ženkliai padidina nudegimų riziką. REVÙ CLINIC klinikoje naudojamo MeDioStar diodinio lazerio antgaliai yra stačiakampio formos, kas leidžia šviesos blyksniams preciziškai padengti visą plotą, kuriame šalinami plaukeliai.

Planuojantiems nepageidaujamus plaukelius šalinti lazerio pagalba, MeDioStar lazeris gali būti tikras atradimas, siekiant išlipti iš užburto rato, plaukelius šalinant namų sąlygomis. Greitai, efektyviai, bet tuo pačiu švelniai dirbantis lazeris užtikrins komfortišką procedūrą, kuri bus ilgalaikė investicija į švelnią ir glotnią kūno odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto