Medis užvirto ant elektros laidų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį daugelyje šalies vietovių siautusi liūtis pridarė nemažų nuostolių, ugniagesiams gelbėtojams ir elektrikams teko daug darbo, likviduojant jos padarinius. Mažeikių rajone ugniagesiai gelbėtojai gavo tik vieną iškvietimą dėl pavojų keliančio nuvirtusio medžio.

Šiemet – trigubai daugiau

Apie tai, kad medis nukrito ant elektros laidų, skubios pagalbos telefonu 112 buvo pranešta iš Račalių apie septintą valandą vakaro.
Atvykę į Liepų gatvę židikiškiai ugniagesiai darbų pradėti negalėjo, kol neatvyko elektros įmonės atstovai. Tik pastariesiems atjungus elektros įtampą, medis buvo supjaustytas ir patrauktas nuo elektros laidų.
Šiais metais tokių darbų, kai šalinami vėjo išversti medžiai, Mažeikių rajone ugniagesiai gelbėtojai atliko jau trigubai daugiau, lyginant su pernai: per šiuos metus tokių darbų atlikta 33, pernai – 11.

Pridegė puodas su mėsa

Tą pačią dieną mažeikiškius ugniagesius gelbėtojus į pagalbą kvietėsi ir Pavasario gatvės 27-ojo namo gyventojai – juos neramino svilėsių kvapas laiptinėje.
Kol atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, kaimynai jau buvo nustatę, iš kokio buto jis sklinda, ir beldimais prižadino čia miegojusį vyrą. Pareigūnams liko tik nuo viryklės nukelti pridegusį puodą su mėsa ir, atidarius buto bei laiptinės langus, išvėdinti patalpas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto