Melioratorių parkelyje rastas karo laikų sprogmuo

Agnės GRABAUSKAITĖS nuotrauka

Antradienį parkelyje Melioratorių gatvėje buvo rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai jį nuvežė į Kušlėnų karjerą ir susprogdino.

Liko nuo karo

Po penkioliktos valandos Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta, kad prie prekybos centro IKI esančiame parkelyje rastas sprogmuo. Į įvykio vietą atvykę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai organizavo budėjimą, kol sulaukė išminuotojų.
Specialistai iš Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono nustatė, kad rastas sprogmuo – 82 milimetrų minosvaidžio mina, užsilikusi dar iš  Antrojo pasaulinio karo laikų.
Pirminiais duomenimis, sprogmenį prie vieno iš supiltų kalnelių, parkelio pakrašty, rado butelius renkantis vyriškis.

Išvežė į karjerą

Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas  „Santarvei“ sakė, kad šis radinys nustebino.
„Melioratorių parkelis neseniai buvo rekonstruotas, čia vyko įvairūs darbai, keista, kad tuo metu sprogmuo nebuvo aptiktas“, – „Santarvei“ sakė Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas A. Murauskas.
Pasak jo, gerai, kad sprogmuo buvo aptiktas suaugusio žmogaus, o ne vaikų. Galimos nelaimės išvengti padėję ir tai, kad mina buvusi toliau nuo vaikų žaidimo aikštelės.

One Reply to “Melioratorių parkelyje rastas karo laikų sprogmuo”

  1. vija parašė:

    siaubas….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto