Mėnesio viduryje – Mažeikiuose smurto protrūkis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai fiksuoja, kad fizinio smurto kreivė mėnesio viduryje šokteli aukštyn. Praėjusį savaitgalį mažeikiškiams policijos pareigūnams, tiriantiems smurto artimoje aplinkoje atvejus, į pagalbą atskubėjo kolegos iš Telšių.

Prireikė kolegų pagalbos

Sekmadienis, gegužės 17-oji, buvo viena iš tų dienų, kai artėjant vakarui pranešimai apie smurtą pradėjo plaukti iš įvairių Mažeikių rajono vietų – anūkas terorizavo savo močiutę, vyriškis mušė ir tampė už plaukų sugyventinę, broliai sumušė automobilyje sėdėjusius du rajono gyventojus.
Vietos patrulių būrio ekipažo pareigūnų pajėgų neužteko, į pagalbą jiems atskubėjo Telšių vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos skyriaus kelių patrulio būrio ekipažas. Telšiškiai  aiškinosi konflikto Plinkšėse, kai sugyventinis tampė už plaukų savo gyvenimo draugę, aplinkybes.
„Didžioji dalis pranešimų apie smurtą pasipila mėnesio viduryje, tada ekipažai vos spėja suktis. O štai mėnesio pradžia ir pabaiga yra palyginus ramus laikotarpis. To priežastis – mėnesio viduryje mokami atlyginimai ir socialinės išmokos. Blaivūs žmonės paprastai nesutarimus išsiaiškina taikiai, o įkaušę iš karto vienas kitą ima gąsdinti policija, į savo problemų sprendimą įtraukdami pareigūnus. Rezultatas – vienas iš konflikto dalyvių dažniausiai iki dviejų parų praleidžia policijos komisariato areštinėje“, – situaciją komentavo Mažeikių rajono kriminalinės policijos skyriaus laikinasis vadovas Arūnas Bubliauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video