Meras mažeikiškius kvietė žiūrėti į žvaigždes

Antradienio vakarą iškilmingai įžiebta miesto eglė.
Ceremonijos metu miesto raktą Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis perdavė Kalėdų Seneliui, kuris jį valdys iki Trijų Karalių.

FEJERVERKAS, KALBOS IR SVEIKINIMAI
Šiemet vieta šventei pasirinkta prie Naftininkų kultūros rūmų. Kaip sakė Savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, padaugėjus vietos prie rūmų koncertą nutarta organizuoti prie eglės, kad žmonės vienoje vietoje galėtų pasidžiaugti įžiebta egle ir pasiklausyti koncerto.
Praėjusiais metais ceremonija vyko Naftininkų ir Žemaitijos gatvių sankryžoje esančioje aikštelėje.Per renginį dalis Naftininkų gatvės buvo uždaryta, kad žiūrovai netrukdydami eismo galėtų džiaugtis švente.
Kalėdų Senelis paskelbė, kad nuo dabar mieste prasideda stebuklų metas ir šventiniai renginiai. Meras V. Džiugelis apgailestavo, kad nėra sniego. Mažeikiškiams jis linkėjo gausos ir ramybės.
„Mes dažniau galvojame apie tai, ko neturime, nei apie tai, ką turime“, – sakė jis.
Meras linkėjo dažniau pakelti akis į žvaigždes, pajausti ne savo menkumą, o tai, kad ir būdami maži, galime daug nuveikti.
AB „Mažeikių nafta“ generalinis direktorius Polas Nelsonas Inglišas į mažeikiškius kreipėsi lietuviškai. Po keleto sakinių, pasiteisinęs, kad jam lengviau kalbėti gimtąja kalba, generalinis direktorius kalbėjo angliškai. Jis pasidžiaugė antrus metus iš eilės galėdamas dalyvauti eglės įžiebimo ceremonijoje bei gerais įmonės rezultatais.
Sužibus miesto eglei, miesto padangę nušvietė fejerverkai. Šventinė eglė ne pirmus metus puošiama AB „Mažeikių nafta“ padovanota iliuminacija. Bendrovė šiemet buvo ir pagrindinė renginio rėmėja.

KALĖDŲ SENELIS MĖTĖ SALDAINIUS
Kalėdų Senelis, lydimas karnavalo kaukių, keltuvu buvo pakeltas virš minios. Iš aukšto jis mėtė saldainius, kuriuos labiausiai gaudė pagrindiniai šventės dalyviai – vaikai.
Susirinkusiems mažeikiškiams koncertavo Parodijų teatras iš Klaipėdos, mėgdžiojęs garsiąsias Rusijos estrados žvaigždes – Alą Pugačiovą, Filipą Kirkorovą, Mašą Rasputiną – bei Lietuvos – Virgį Stakėną, Džordaną Butkutę, Laimą Žemaitytę. Aktorius scenoje keitė populiari grupė iš Marijampolės „Mokinukės“.
Dar viena eglė įžiebta senamiestyje, Laisvės gatvės skverelyje, prie parduotuvės „Avitela“.
Antrus metus miestą papuošė specialios girliandos, atsparios sniegui ir lietui, parvežtos iš Estijos. Jomis papuošti Naftininkų, Žemaitijos, Ventos ir Laisvės gatvių apšvietimo stulpai.
Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto