Metalo laužo ieškotojas iš upės ištraukė revolverį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono gyventojo pomėgis davė netikėtų rezultatų – sekmadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais. Jį vyriškis netikėtai „sužvejojo“ Ventoje.
Sekmadienio pavakarę rajono gyventojas vaikštinėjo prie Ventos upės ir šiek tiek neįprastai leido savo laisvalaikį – jis mėtė į upę prie virvės pririštą magnetą ir tokiu būdu iš jos dugno kėlė metalo laužo likučius. Apie penktą valandą vakaro ties Naikiais vyriškio laukė netikėtas radinys – magnetu į pakrantę jis ištraukė daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą. Į įvykio vietą buvo iškviestas policijos ekipažas.
Pirminiais policijos duomenimis, vizualiai apžiūrėjus, mažeikiškio radinys – senas, surūdijęs revolveris. Ar jis tinkamas šaudyti ir koks tai ginklas, galutinį žodį tars ekspertai, kuriems šis ginklas buvo išsiųstas.
Policijos pareigūnai primena, kad rasto šaunamojo ginklo geriau nejudinti. Būtina iškviesti pareigūnus, kurie jį išims, nes už ginklo gabenimą ar laikymą gresia baudžiamoji atsakomybė – nuo arešto iki laisvės atėmimo penkeriems metams.
Šiais metais tai jau antras ikiteisminis tyrimas dėl šaunamojo ginklo Mažeikių rajone, pernai jų buvo šeši.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto