Metų mokinių prezidentas – mažeikiškis gimnazistas

 Edgaras Narkus. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį ketvirtus metus iš eilės Kauno technologijų universiteto Santakos slėnyje susibūrė aktyviausių ir geriausių Lietuvos mokyklų moksleiviai ir mokytojai. Čia vyko „Lietuvos mokyklų apdovanojimai 2019“.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių prezidentas Edgaras Narkus iš Kauno grįžo kaip „Metų mokyklos prezidento“ nominacijos laimėtojas.

Vertinimo komisija, rinkdama metų mokinių prezidentą, atsižvelgė į kelis kriterijus. Į tai, kaip mokinių prezidentas vykdo savo pareigas, į jo toleranciją, renginių organizavimą, sąžiningumo principų laikymąsi esant sudėtingoms situacijoms.
„Labai dėkoju apdovanojimų organizatoriams už tai, kad dabar esu čia ir turiu galimybę būti drauge su daugybe kitų kūrybingų, aktyvių moksleivių. Dėkoju ir savo komandai – ji mane įkvepia ir veda į priekį. O apibendrindamas noriu pasakyti: svajokime drąsiai, nes drąsios svajonės veda mus į priekį“, – atsiėmęs apdovanojimą sakė mažeikiškis E. Narkus.
Dvi Mažeikių mokyklos – „Ventos“ progimnazija ir Gabijos gimnazija – buvo pristatytos „Metų mokyklos“ nominacijai. Tačiau nominacijos laimėtoja paskelbta Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Metų mokinių prezidentas – mažeikiškis gimnazistas”

  1. Bugis parašė:

    Šaunuolis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto