Metų sandūros šventė praėjo ganėtinai ramiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono specialiųjų tarnybų teigimu, Naujuosius metus mažeikiškiai sutiko palyginus ramiai, tačiau be šeiminių konfliktų neapsieita. Greitosios medicinos pagalbos centro medikams iškvietimų ypač pagausėjo sekmadienį.

Naujametę naktį prie pagrindinės miesto eglės ir kitose miesto bei rajono vietose budėję policijos pareigūnai teisėtvarkos pažeidimų nepastebėjo – nors žmonės gana triukšmingai išlydėjo senuosius metus, tačiau konfliktų nekilo.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius „Santarvei“ sakė, kad situacija pasikeitė po trečios valandos nakties.
„Pasipylė pranešimai tiek apie keliamą triukšmą daugiabučiuose, tiek apie smurtą artimoje aplinkoje, kuris vėliau nepasitvirtino, vyko paprasčiausi šeiminiai konfliktai. Tai, kad Naujųjų metų sutikimas ir pirmasis savaitgalis buvo pakankamai ramus, iliustruoja ir skaičiai – nuo penktadienio septintos valandos ryto iki pirmadienio septintos valandos ryto Mažeikių rajono policijos komisariate gauti 85 įvairaus pobūdžio informaciniai pranešimai apie įvykius. Palyginkime – paprastą savaitgalį jų būna apie šešiasdešimt. Ankstesnius metus mažeikiškiai palydėdavo ir sutikdavo „intensyviau“ – dažniausiai tomis dienomis buvo gaunama ir per šimtą pranešimų“, – pasakojo skyriaus viršininkas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto