Miestą papuošė margaspalvė Kalėdų eglė

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Darganotas ir lietingas oras neatbaidė mažeikiškių, ir jie gana gausiai susirinko į Šv. Pranciškaus aikštę, kur buvo įžiebta pagrindinė miesto eglė.

Susirinkusiuosius linksmino mažieji rajono šokėjai ir dainininkai, sveikinimo kalbas sakė valdžios atstovai. Šventę, skambant grupės „16Hz“ dainoms, vainikavo įvairiaspalviai fejerverkai.
Trečius metus gyventojus miesto centre džiugina dirbtinė – iš cinkuoto plieno konstrukcijos ir dirbtinių eglišakių padaryta – eglė.
Iš detalių sukonstruota žaliaskarė siekia aštuoniolika metrų. Ją papuošė 12 raudonų girliandų juostų, kuriose kas metrą įtaisyti blyksintys elementai. Eglė taip pat padabinta baltomis dekoracijomis.
Dvejus metus iš eilės internetiniuose portaluose gražiausios Lietuvos Kalėdų eglės rinkimuose Mažeikių miesto žaliaskarė užėmė antrąją vietą, nusileisdama tik Kauno eglei.
Pastaruosius keletą metų mažeikiškiams Kalėdų eglę dovanoja bendrovė „ORLEN Lietuva“, šį kartą ji skyrė 30 tūkst. litų. Bendrovė tradiciškai papuošė ir Naftininkų gatvę.
Kalėdiniai papuošimai žybsės iki Trijų Karalių šventės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto