Miesto gyventojus piktina šeimininkų „pamiršti“ automobiliai

Klaipėdoje registruotas BMW riogso vienoje mūsų miesto aikštelių. Autoriaus nuotrauka

Mažeikiškių dėmesį yra patraukęs apgadintas BMW markės automobilis, jau senokai stovintis Senkelio gatvės aikštelėje. Nors jo savininkė nustatyta, tačiau susisiekti su ja kol kas nepavyksta.
Mažeikiuose yra ir daugiau kiemų bei aikštelių, kur laikomos neeksploatuojamos ar techniškai netvarkingos transporto priemonės.

Mažeikių rajono tvarkymo ir švaros taisyklėse nurodyta, kad viešojoje teritorijoje, išskyrus tam skirtas vietas, draudžiama laikyti neeksploatuojamas ar techniškai netvarkingas transporto priemones, kitą techniką, įrenginius ar jų dalis, kitus stambiuosius daiktus.
Gavę gyventojų skundą dėl automobilio, stovinčio Senkelio gatvės aikštelėje, Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai nustatė, kad gyventojų pranešimas pagrįstas – automobilis nėra apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jam nėra atlikta privalomoji techninė apžiūra, jam draudžiama dalyvauti viešajame eisme.
„Pagal įstatymo reikalavimus, toks automobilis laikytinas neeksploatuojamu, todėl jo laikymas viešoje vietoje pažeidžia nustatytą tvarką. Padėtį blogina tai, kad neaišku, kaip jis atsirado ir kas jį naudoja, – mašina registruota Klaipėdos miesto Vingių gatvės gyventojos vardu. Dar prieš porą savaičių ją informavome apie ne vietoje laikomą netvarkingą automobilį, tačiau jokio atsakymo negavome“, – „Santarvei“ sakė Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Norvilas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Miesto gyventojus piktina šeimininkų „pamiršti“ automobiliai”

  1. Macevicius parašė:

    vandalai bledes

  2. hm parašė:

    Nusipirko norejo matyt tiuninga padaryt bet nieks neisejo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*