Miesto laisvalaikio zonose – lauko treniruokliai

Tikimasi, kad naujieji treniruokliai paakins mažeikiškių fizinį aktyvumą. Autoriaus nuotrauka

Mažeikiškių itin lankomose vietose įrengti nauji  treniruokliai. Antivandaliniais pavadinti lauko sporto įrenginių kompleksai antradienį buvo pristatyti visuomenei.


Įrengti lankomose vietose 

Treniruokliai buvo įvardyti kaip antivandaliniai. „Kodėl antivandaliniai? Gal kiek per garsiai pasakyta, tačiau kaip, deja, pas mus įprasta, po kurio laiko iš gerų įrenginių lieka tik griaučiai, bet šįkart tikimės, kad pavyks treniruoklius geros būklės išsaugoti kuo ilgiau. Jie suprojektuoti taip, kad be specialios įrangos nepavyks sulaužyti ar suniokoti. Tiesa, jau spėta ir jiems pakenkti – nuo lygiagrečių nuimti keli antgaliai ir į vamzdžius grūsta smėlio“, – informavo miesto seniūnas Šarūnas Armonas. 
Treniruokliai, kurie skirti visoms kūno dalims lavinti, įrengti trijose miesto vietose – Sodų gatvės  skverelyje, Melioratorių gatvės parkelyje ir miesto paplūdimio teritorijoje. Gausiausiai (vienuolika)  jų įrengta skverelyje, kitur atitinkamai – šeši ir penki.


Sudarys sporto zoną 

„Šimtas tūkstančių litų šioms aikštelėms įrengti buvo skirta iš rajono Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Projektui pritarė rajono Taryba. Laimėjusi konkursą, treniruoklius įrengė šioje srityje besispecializuojanti UAB „Patikimas turtas“ iš sostinės, pagrindą jiems parengė mažeikiškė bendrovė „Smėliuotojas“. Darbai atlikti per dvi savaites“, – paaiškino miesto seniūnijos vyriausiasis specialistas Vytautas Buivydas. 
Treniruoklius išbandę rajono Savivaldybės atstovai ragina mažeikiškius jais naudotis ir primena, kad mankštintis ant šių įrenginių galima ir žiemos metu.
Ypač treniruokliai dera miesto paplūdimyje, kartu su paplūdimio tinklinio ir lauko krepšinio aikštelėmis jie sukurs sporto zoną ir sudarys sąlygas mažeikiškiams aktyviai leisti laisvalaikį.

26 Atsakymai į “Miesto laisvalaikio zonose – lauko treniruokliai”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Na bet suolai, atokiau nuo vaziuojamosios kelio dalies Laisves gatveje,tai absurdas! Kas ten gali sedeti ir uostyti masinu ismetamasias dujas ir dulkes? Kiti suolai tai tiesiai,pries daugiabuciu langus,Kieno cia ismislas ,?

 2. ARTURAS parašė:

  Senai reikejo irengt sporto treniruoklius

 3. Paulius parašė:

  Mažeikių street workout grupė prašė savivaldybės, kad jiems įrengtų aikštelę sportui, tai sakė, kad nėra rėmėjų ir nėra iš ko pastatyt. O dabar už 100 tūkst. litų pastatė aikštelę, su niekuo nepasitarę, savo nuožiūra. Manau visi Mažeikių miesto sportininkai yra labai nusivylę.

 4. Patenkita statiniu parašė:

  Nu bledi bledi… kam jau lietuviai. niekada nebus patenkinti, viskas, visada blogai, niekas nera ir nebus gerai jums. Kas jūs per žmonės joptvaimat? Džiaukitės, kad mūsų mietas gražėja, puošiasi, kažką daro. Pasižiūrėkit keletą metelių atgal kokie buvo Mažeikiai atsiprašant nususę, o dabar bent į miestą panašu. gatvės, suoleliai, takeliai, gėlynai. Po truputį, po truputį ir visai miestas bus gražus. Dar kai daugiau bus renovuotų namų iš viso vaizdas dar labiau pagražės. O jums, čia daugumai bi tik pazysti.
  Nu ir šlykštukai jūs čia sėdit… Fu…

 5. Ali Baba parašė:

  Kodėl savivaldybės klerkai inkščia, kad biudžete trūksta pinigų algoms išmokėti, o šimtai tūkstančių lėšų kasmet ištaškoma (išplaunama) abejotiniems tikslams ir poreikiams.

 6. Algirdas P. parašė:

  Mieli miestelėnai, prieš lipdami ant šių gremėzdų, paskaitykite instrukciją (ne valstybine kalba). Pirmiausia turite pasitarti su savo gydytoju, o vaikams Iki 12 metų naudotis šiais „treniruokliais“ negalima. Man jie miesto nepuošia, bet gal kam nors ir patiks. Gal nors viena čiuožykla daugiau sveikatingumo duotų?

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  baikit inkste ant visu puikus irenginys kad ir ziema vakar buvom tai dukra sauniai praleido laika ir nesusalo.

 8. KAIP parašė:

  ŽAVU…

 9. plovykla parašė:

  Pagal kainą,jie turėtų būti padaryti iš titano,kad nelaužytų vandalai ir dar paauksuoti,kad blizgėtų.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Palangoje pristatyta ir ką ,niekas neardo ,sportuoja liaudis .Eisim ir mes ,tik toli :)

 11. zose parašė:

  Jo, puskuodama per purvynus is senamiescio, palei musu Berlyno, atsiprasau, gelezinkelio siena, pamaciau idomius statinius,palei kita, Sodu mokyklos, tvora. Pasidejau savo terbikes ant zemes, ir pastreniravau ant vieno agregato, palinksminau zmones. Eisiu toliau.

 12. Vardui parašė:

  Sakai lai geriau kameras sujungia? tada tegu aptveria spigliuota viela visur kur gali,patruliuoja armija su šunimis,ant kampu bokšteliai su kulkosvaidininkais? Taip pagal tave geriausiai būtu,ane?O man atrodo tegul tik daugiau panašiu dalyku pristato,o mes pilietiškuma savo parodykim,tada gal ir vandalų sumažės

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  lai kameras sujungia o ne vandalams ka lauzyt stato

 14. Daiva Šideikienė parašė:

  O kur meras su raudona juostele ir su žirklėmis ? Nei atsisėdę , nei atsistoję ant naujųjų treniruoklių nepozavo nė vienas valdininkas, Gal spalva nepatiko ?

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  O ko čia nesifotografavo valdžios žmonės. Ar jų tiek nebuvo keik prie suolelio?

 16. Alka parašė:

  Nu žinot super, kad taip dar ledo čiuožyklą žiemai a :-).

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Idomu,kiek kainavo irengti tuos treniruoklius? Is kokiu lesu?

 18. dar to komentatoriui parašė:

  nu tiksliai priviso darmajedų prie kompų, eik ir treniruokis, jie pastatyti dešimtmečiui, žiemoms ir vasaroms, ar buvai, ar matei, ar moki futbolą žaisti išviso?

 19. to komentatoriui parašė:

  kompiuteraste, sėdi prie kompo ir sėdėk, jei nieko daugiau nemoki ir nesupranti, tie treniruokliai ne vieniem metams, gali ir žiemą sportuoti, futbolo aikštelė Reivyčiuose geriausia rajone, ant dangos vandens ir rudenį nebuvo, galima ir per lietų rudenį, galima ir žiemą žaisti,,,, kaip pasakė Užkalnis,- “ duskit pavidolei“

 20. Komentatorius parašė:

  Ačiū už įrengtus treniruoklius žiemą! Ačiū už įrengtą futbolo aikštelę Reivyčiuose purviną rudenį! Tada tikrai norisi sportuoti, norisi aktyviai leisti savaitgalį!!! Ačiū! Planinis valdymas puikiai veikia. Beliko sugalvoti kitų metų kovo 14 dieną sodinti medelius, nesvarbu, ar bus sniego, ar ne. Bet aš už tai, kad viskas būtų įrengiama tuomet, kada to labiausiai reikia, t.y. žiemą arba rudenį. Nuo ko čia neša taip sovietikiu planinio valdymo dvoku?

 21. Rasa parašė:

  liux mes jau treniruojames

 22. as parašė:

  labai nuostabus dalykelis, kuo daugiau mieste rokiu tuo geriau !!!

 23. ? parašė:

  o senamiestyje įrengti nereikia?

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  Ačiū seniūnijai, ačiū seniūnui Šarūnui,
  ŠAUNUOLIAI

 25. Robertas parašė:

  SUPER… Šaunu…

 26. Geras parašė:

  Geras :) Šalia gyvemnu ir nežinojau, kad čia taip padaryta. Nu super sakyčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto