Miesto paplūdimyje – tragedija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienio vidurdienį miesto paplūdimyje įvyko tragedija – nuskendo aštuonerių metų berniukas.

Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešimą, kad Ventos upėje skęsta vaikas, gavo sekmadienį, lygiai vidurdienį. Kai ugniagesių gelbėtojų ekipažas atvyko į įvykio vietą, vaiko upėje nebuvo matyti, paplūdimyje buvę du mokyklinio amžiaus vaikai paaiškino, kad draugo pasigedo maždaug prieš dešimt minučių, tačiau tikslios jo panirimo vietos nurodyti negalėjo.
Tai, kad vaikai nemeluoja, rodė ir ant kranto palikti vaikiški drabužiai bei dviratis.
Apie nelaimę iš karto buvo informuoti Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai, du mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai su gelbėjimo valtimi ieškojo kūno upėje. Pasak pareigūnų, vaikai nurodė bent penkias galimas skendimo vietas, bet dugno naršymas kabliu rezultatų nedavė.
Po kurio laiko darbą pradėjo trys telšiškiai narai, kurie iš pradžių išžvalgė visą paplūdimį, tačiau vaiko nerado. Tik po valandos aštuonmečio kūnas buvo aptiktas dešimties metrų nuo kranto atstumu, dviejų metrų gylyje, ne paplūdimio teritorijoje – srovė berniuko kūną nunešė apie dvidešimt metrų buvusio malūno link.
Šią vasarą tai pirma tragedija, kai mūsų rajone nuskendo žmogus.

14 Atsakymų į “Miesto paplūdimyje – tragedija”

 1. zinot parašė:

  Galim mes cia reiksti uzuojautas berniuko tevams, bet vaiko niekas nesugrazins. Kaip ir to vyro, nuskendusio antradieni… Todel ir klausiu- KADA BUS ITEISINTA PAGRINDINE MIESTO MAUDYKLA? KADA BUS IRENGTAS GELBETOJO POSTAS? Negi trims sezono menesiams nerasite lesu? Uzteks cia tauzyti nesamones, nera lesu, nera lesu! Geda miesto merui ir visiems valdziazmogiams! Kodel kaimyniniuose rajonuose yra ireisintos maudyklos, ir ne po viena? Kodel jie lesu randa? Gal todel, kad jiems rupi zmoniu gerove ir gyvybes?

 2. DANA parašė:

  DIDELE NELAIME . UZUOJAUTA ARTIMIESIEMS

 3. Uzuojauta tevams parašė:

  Tevams reiks didziules istvermes, nereikia smerkti tevu, kuris jau nori, kad vaikui nelaime nutiktu???Vaikas jau ne trimetis buvo, isleido i kiema…o vaikai viena minute sen, kita ten…labai skaudi netektis. Pati auginus sunus, perskaicius straipsni pradejau verkti, neisivaizduoju, kazkas baisaus…

 4. ASAR parašė:

  Užuojauta….Ištikro tutėtu buti papludimy spec.gelbejimo ratai,dirbanti lauko kavinė taip pat galėtu turėti…ženklai,kad vaikai iki nustatuto amžiaus be tevu at suaugusio i upe neliptu.Manau treniruokliai papludimy brangiau kainavo,tai butu puiku,kad pasirupintu,taip pat gelbijimosi ratais ant stulpu su virvėmis.Tokiu atveju ,kad ir nemokėdamas plaukti ,galėtu suteikti pagalba

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Didžiausia užuojauta tėvams

 6. VIJA parašė:

  užuojauta tėvams,nesmerkim jų nežinom aplinkybių.Labai skaudi nelaimė:((

 7. apas parašė:

  Prieš maždaug 70 metų ir aš ten skendau be jokių draugų ir tėvų.Bridau nuo kranto iki pusės krūtinės gylio ir staiga murktelėjau į kažkokį gylį ir apsisukęs po vandeniu plaukiau kranto link,kol sugebėjau atsistoti ir išsigelbėti,bet nuo to laiko upės bijau ir dabar.

 8. Zinute parašė:

  Ar negalima kaip nors pažymėti, kur galima maudytis? Prieš porą metų mačiau, kaip skendo mergytė, gerai , kad berniukai žaidė tinklinį ir išgelbėjo ją. Vieno gelbėtojo vardas buvo Saulius. Niekada nepamiršiu jo gerumo.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Skaudi nelaimė, bet vis tik kur suaugusieji – vaiko tėvai buvo? Ar čia normalu šiais laikais, kad aštuonmetis vaikas be tėvų žinios gali lankytis bet kur, daryti bet ką?

 10. as parašė:

  zinau is kur eina srove ten toliau yra akmenys is ten ir pareina srove

 11. As parašė:

  O dabar bagesi tragedija

 12. audra parašė:

  Bjauri vieta, eina srovei palei kranta

 13. baisu parašė:

  Kada valdziazmogiai iteisins maudyklas? Tada jose privaletu buti gelbetoju postas! Dabar gi, ponai, matyt, i Pavencius nevaiksto! Stai jums ir tavedijai Kas dabar atsakys?!M

 14. skaitytoja parašė:

  Kodel nera pliaze uzdeti ispejamieji zenklai iki kiek galima vaikams bristi i upe? Anksciau budavo uztverta kad mazameciai zinotu iki kiek galima eiti. Skendusiu jau buvo ir siemet,bet gerai kad viskas gerai baigesi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*