Miną išvežė į karjerą sunaikinti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį kartu su žvyro kroviniu Kurmaičiuose įsikūręs sodininkas gavo ir „dovanėlę“ – Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmenį.

Pranešimas, kad prie namų pradėjęs kasinėti iš karjero atvežtą žvyro krūvą šeimininkas pastebėjo daiktą, panašų į sprogmenį, pareigūnus pasiekė apie vienuoliktą valandą ryto. Buvo įvestas planas „Skydas“, prie sklypo Bokšto gatvėje budėjo policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Po pietų į Kurmaičius iš Klaipėdos atvyko Juozo Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai. Kariškiai žvyro krūvoje surastą 82 mm kalibro minosvaidžio miną išvežė sunaikinti į Kušlėnų karjerą.
Ši operacija pirmadienio vakarą klaipėdiečiams kariškiams buvo ne vienintelė – Kretingos rajone esančiame miške buvo rastos trys karo laikų aviacinės bombos, dėl keliamo pavojaus jos buvo sunaikintos vietoje.
Šiemet tai jau 21 išminavimo operacija Mažeikių rajone ir antra Kurmaičiuose – pavasarį minosvaidžio mina buvo aptikta juodžemio krūvoje, kuri sodininko sklype išbuvo nejudinta visą žiemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*