Ministro dėmesys – aplinkosaugos problemoms

Kęstutis Navickas (centre) apžiūrėjo pagrindinę miesto vandenvietę. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikiuose lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir jo vadovaujamos ministerijos komanda.  
Mažeikių rajono savivaldybėje svečius priėmė  meras Antanas Tenys ir Administracijos direktorius Bronius Kryžius. K. Navickas apsilankė pagrindinėje miesto vandenvietėje Krucių kaime, apžiūrėjo miesto valymo įrenginius, susitiko su bendrovės  „Mažeikių vandenys“ vadovais ir specialistais.
Ministras taip pat susitiko su aplinkosaugininkais, kitų institucijų ir žiniasklaidos atstovais bei  aptarė aplinkos apsaugos prioritetinių sričių: vandentvarkos, miškotvarkos, atliekų tvarkymo ir būstų renovacijos klausimus.
Po susitikimų Mažeikiuose Aplinkos ministerijos komanda išvyko į kaimyninę Akmenės savivaldybę.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Ministro dėmesys – aplinkosaugos problemoms”

 1. To kaimiečiui parašė:

  prieš keletą metų mūsų namo gyventojai susiorganizavo sutvarkyti kiemą, praplatinti aikštelę. Susidėjome pinigų, vyrai draugiškai darbavosi, na žinoma ir savivaldybė padėjo. Dabar esame patenkinti, Paskaitau komentarus ir toks nervas suima, kad kitiems viską reik ant lėkštelės paduot. Kad taip norėtų patys darbuotis kaip dirba liežuviai, daugelio kiemai būtų tvarkingi,

 2. lolas parašė:

  Nemoka valdžia „apeiti“ įstatymų, nes lochus išsirinkom. Reikia naujų kelių kiemuose? Paprasta. Parašom projektą žaliųjų parkų įrengimui daugiabučių kiemuose, kurie švarins orą ir gerins aplinką bei įtraukiam asfaltuotą privažiavimą prie jų. Ar man kaimiečiui jums aiškint?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Pinigu uz tarsa yra-kur bus panaudoti,laukiam atsakymo ,nejaugi vel dzipams?

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Tikriausiai sulauksime nauju saligatviu ir ivaziavimu i kiemus remonto,juk reikia saugoti gamta o tai bala ant balos kaip cigonu tabore.

 5. Dd parašė:

  Nuotekas irgi galim atiduot Telsiam.Tegul issivalo ir panaudoja pagal paskirti.

 6. Nieko ministras gero pas Tenį napamatė parašė:

  Tai išvyko į Akmenės rajoną. Man tik įdomu kur dingo mūsų „gerbiamas“ seimo narys Kęstutis Bartkevičius? Anksčiau nors sveikinimo atvirukus matydavome mazeikiai.lt :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto