Mobilus patikros punktas jau veikia ir Mažeikiuose

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Norintiems išsitirti dėl koronaviruso infekcijos nebereikia važiuoti į Telšius. Pirmadienį šalia Mažeikių ligoninės Karščiavimo klinikos pradėjo veikti mobilusis patikros punktas, kuriame imami ėminiai tyrimams dėl COVID-19 ligos.
Irena Vaicekavičienė, Karščiavimo klinikos vadovė-koordinatorė, administruojanti ir mobilaus punkto darbą, „Santarvei“ sakė, kad pirmą savaitę planuojama kasdien paimti po 20 ėminių, o jau kitą savaitę – kai patirties atsiras daugiau, darbas bus iki galo sustyguotas, – dvigubai daugiau. Mobilusis punktas Mažeikiuose dirbs darbo dienomis (pirmadienį–penktadienį) nuo 12 val. iki 16 val.
I. Vaicekavičienė informavo, kad mobiliajame punkte tiriami užsiregistravusieji per Karštąją koronos liniją 1808. Žmones nukreipti į punktą išsitirti gali ir šeimos gydytojai.
Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą, čia taip pat profilaktiškai tiriami socialinių ir sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai. Mobiliajame punkte bus imami ėminiai ir tiems žmonėms, kuriems nustatyta COVID-19, – norint įsitikinti apie jų pasveikimą.
Klinikos vadovė pabrėžė, kad savarankiškai atvykusieji nebus priimami.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*