Mobilusis patikros punktas jau dirba trimis pamainomis

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių mobilusis patikros punktas ilgina darbo laiką: nuo šiandien, trečiadienio, jau dirba trimis pamainomis –12 val. per dieną.
Ėminiai tyrimams dėl COVID-19 infekcijos imami nuo 8 val. iki 20 val.

Per savaitę – pusė tūkstančio

Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė „Santarvei“ sakė, kad toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į paslaugos poreikį ir gyventojų patogumus – kad jiems nereikėtų ilgai laukti savo eilės.
Mobiliajame punkte tiriami užsiregistravusieji per Karštąją koronos liniją 1808.
Žmones nukreipti į punktą išsitirti gali ir šeimos gydytojai.
Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą, čia taip pat profilaktiškai tiriami socialinių ir sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai. Mobiliajame punkte imami ėminiai ir tiems žmonėms, kuriems nustatyta COVID-19, – norint įsitikinti, kad jie pasveiko.
Mažeikių ligoninė skelbia, kad praėjusią savaitę punkte paimti pusės tūkstančio gyventojų ėminiai. Tarp tirtųjų 350 asmenų turėjo infekcijos simptomų, 100 – artimą kontaktą su sergančiaisiais COVID-19 infekcija.
Išsitirti į Mažeikius atvyksta ir kaimyninių rajonų gyventojai.

Apie neatvykimą prašoma pranešti

Savivaldybės gydytoja D. Jurkūnienė primena, kad norintiesiems išsitirti, prieš vykstant į mobilųjį patikros punktą, būtina patiems skambinti Karštąja koronos linija 1808 ir užsiregistruoti. Neužsiregistravę pacientai nepriimami. Ir vis tik ne visi užsiregistravusieji elgiasi atsakingai – būna, kad neatvyksta paskirtu laiku ir nepraneša, kad neatvyks.
Savivaldybės gydytoja užsiregistravusiųjų tyrimui prašė elgtis itin atsakingai – atvykti nurodytu laiku arba iš anksto informuoti, jei neatvyks. Tada tą laiką būtų galima paskirti kitam tyrimo laukiančiam žmogui.
Apie neatvykimą galima tiesiogiai pranešti žinute tel. +370 618 17 158. Žinutėje būtina nurodyti jums numatytą tyrimo dieną, registracijos numerį, pavardę ir siųsti iš telefono numerio, kuriuo buvo skambinta Koronaviruso karštąja linija 1808 ir į kurį gautas pranešimas apie registraciją.
Pastaba: kreipiantis šiuo telefonu negalima pakeisti tyrimo laiko, vykdyti naujų registracijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*