Mokesčių mokėtojams – išsami informacija apie eurą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiandien VMI interneto puslapyje www.vmi.lt startavo naujas skyrius „Euras ir mokesčiai“. Atsakyti į visus klausimus apie mokesčių pakeitimus įsivedus eurą pasirengę ir Mokesčių informacijos centro 1882  konsultantai.

Informacija nuolat atnaujinama

„Pasirengimą euro įvedimui Mokesčių inspekcija pradėjo dar praėjusiais metais: sparčiai vykdomi  informacinių sistemų ir veiklos procesų atnaujinimo darbai, paskirti ekspertai, atsakingi už įvairių veiklos sričių pokyčių koordinavimą, aktyviai bendradarbiaujama su Latvijos mokesčių administratoriumi. Ypatingą dėmesį nuo šiol VMI skirs mokesčių mokėtojų informavimui: visa informacija, susijusi su euru ir mokesčiais, bus skelbiama ir nuolat atnaujinama VMI interneto svetainėje, specialiai apmokyti konsultantai atsakymus teiks telefonu 1882, mokėtojams bus organizuojami seminarai visoje Lietuvoje“, – pažymi VMI prie FM viršininko pavaduotojas Dainoras Bradauskas.
VMI interneto svetainės skyriuje „Euras ir mokesčiai“ šiandien paskelbti su Finansų ministerija suderinti klausimai – atsakymai verslininkams, naudojantiems kasos aparatus (EKA). Informacija dėl kasos aparatų naudojimo parengta bendradarbiaujant su Latvijos mokesčių administratoriumi, mūsų šalies verslininkais ir suderinta su kitomis institucijomis.

Informacija teikiama ir telefonu

„VMI pažymi, kad nuolat atnaujins ir papildys skelbiamą informaciją, institucijos specialistai reaguos į visas verslininkų pastabas, stengsis kuo skubiau atsakyti į visus pateiktus klausimus. Todėl kviečiame gyventojus ir verslo atstovus skambinti VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 (konsultacijoms dėl euro ir mokesčių skirtas 1-as mygtukas) ar užduoti klausimus „Mano VMI“ profilyje, nelaukiant paskutinės minutės“, – ragina D. Bradauskas.
Interneto svetainės www.vmi.lt skyriuje „Euras ir mokesčiai“ bus skelbiamos VMI naujienos, susijusios su euro įvedimu, klausimai – atsakymai pagal atskirus mokesčius ir/ar veiklos sritis, rengiamų seminarų grafikai, mokomoji medžiaga bei kita aktuli informacija, atnaujinama pagal mokesčių mokėtojų pageidavimus.
Išsamią informaciją apie eurą šalies gyventojai gali rasti interneto svetainėje www.euro.lt ar paskambinę nemokamu telefonu 8 800 34 528.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto