Moksleivių techninės kūrybos centras gali netekti patalpų

Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro vadovai vietinės valdžios prašo nesumažinti šio centro patalpų ir Mažeikių muziejaus fondų saugyklai skirti kitas Savivaldybei priklausančias patalpas. Autorės nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės administracija užsimojo iš Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro atimti apie 200 kvadratinių metrų patalpų. Šios centrui priklausančios patalpos numatytos Mažeikių muziejaus saugyklai.
Dėl planuojamų pokyčių ketvirtadienį vykusio Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdžio metu kilo karštos diskusijos. Buvo kalbama net apie Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centro uždarymą.
Neformalaus ugdymo įstaigos pozicijas stojo ginti centro vadovai. Jie teigė, kad visos patalpos yra reikalingos, nes centre vyksta užsiėmimai daugiau nei trims šimtams vaikų. O apie centro uždarymą negali būti nė kalbos.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Moksleivių techninės kūrybos centras gali netekti patalpų”

 1. lygis parašė:

  Laikraštis rašo, kad Savivaldybė centrui neturi lėšų nupirkti naujam automobiliui mokyti vairavimo. Kitas straipsnis, kad Savivaldybės tarnautojai ir politikai važinės naujais automobiliais už 212000 eurų. 8 Oktavijos ir 3 Kudakai. Ot taip.

 2. Pavaduotojas parašė:

  Pirmieji naujojo administracijos direktoriaus pavaduotojo zygdarbiai

  1. Suknelė parašė:

   Pirmasis yra pirmasis nesvarbu ar pirmasis pavaduotojas ar pirmasis sekretorius.

 3. Hari parašė:

  Kodėl muziejų negali mesti buvusi kompresoriu pastataVentos G .ko kitos įstaigos neužkliuva…

 4. Lėja parašė:

  Noriu išreikšti savo mintis, tačiau manau, kad man pritars čia besimokantieji moksleiviai, taip pat ir jau studijuojantieji, kurie būtent šioje vietoje turėjo unikalią galimybę atrasti ir pažinti savo asmenybę. Mažeikių rajono savivaldybės administracijai tai tėra pastatas. Ir jie yra teisūs, tačiau už šių pamatų slepiasi daugiau nei jie gali matyti ar suprasti. Tai tapo saugia užuoveja moksleiviams nuo kasdienio varginančio gyvenimo, mokytojai tapo autoritetais, kurie net labiausiai paklydusį paauglį, vaiką išmoko gyvenimo vertybių: pagarbos, atsakomybės. Vieta, kurioje žmogus gali išreikšti savo nuomonę ir būti išklausomas. Taip, gal administracija nemato kitų galimybių ar jų neturi, tačiau uždarydami, atrodo, paprastą pastatą, bus atimta galimybė jauniems, pasiklydusiems žmonėms mokytis gyventi, atsipalaiduoti ir suprasti savo gyvenimo kelią ir patį save. Uždarysite daugelio esamų ir buvusių moksleivių, mokytojų ir mano mylimus namus.

 5. Vytautas parašė:

  Nu super kaušai išmastė ,tokį superinį vaikų užsiėmimą nori atimti…!Visi mokytojai ten dirba superiniai ,vaikai švyti po tų būrelių ,o čia kažkokį muziejų…Snobai!!!!

 6. kavid parašė:

  kodėl ventos mokykla grasina atleidimais jei nesiskiepys? kodėl kitose mokyklose grasinama išmesti iš darbo žmonės jei jie nesiskiepys? grasinama brangiais antikūnių tyrimais?

 7. Dana parašė:

  Ar mes tokią kvailą valdžią išsirinkome ar tai Covido pasekmės? Visai galvos jiems
  ištuštėjo 😆 mes esame šeimininkai Mažeikiuose reikia rinktis prie savivaldos ir kalbėtis su meru tegu atsako į visus mums aktualius klausymus…

 8. aaa parašė:

  slyksciau neimanoma. kiek vaiku lanko, bent kazkoks uzsiemimas mieste, is atsiliepimu ka teko girdet, puikus centras. dvasios ubagai, isparceliuot, uzdaryt… visa miesta gal tiesiog uzdarom? pigiau islaikyt bus, gi i aplinkinius vazinet galim.. durniai.

 9. rimis parašė:

  o kas mokės už šildymą muziejus ar mokinių centras? :D aišku kas, socdemai gavo vicemero kėdes, o muziejininkas socdemu pirmininkas

 10. Mažeikiškė parašė:

  Tai gal specialiųjų poreikių vaikams rezervuokite. Renovuokite pagal visus reikalavimus neįgaliojo vaiko poreikiams atliepti – liftas, salė, edukacinės erdvės, saugus kiemas ir koduoti vartai. Bus saugu. Nereikės gąsdinti kasmet “Jievaro” mokyklos bendruomenę su iškėlimu ir pastato atitekimu savivaldybei.
  O muziejaus vertybes bemėtydami po visą miestą ir pradanginsite…
  Langai nespindės vaikų gyvastimi, o vertybės dulkės. Va tau ir ūkiškumas:0
  Kažin kas ten savivaldybėje braižo tokius planus?

 11. Geriausias bebras parašė:

  kuom tai primena sovietu valdzia: ta dvaruose, baznyciose sandelius irenginedavo….

 12. loto parašė:

  sėkmingai veikiantį centrą “karpo”. kai sekasi, tai dalinkis?? kiek važiuoju pro šalį – visada aikštelėj kartingai, motociklininkai – daug veiksmo. sūnus lankė aviamodelistus – kuo puikiausi atsiliepimai, dirbtuvėse visi reikalingiausi įrankiai, staklės, puikus mokytojas. KUR kitur tokią mokymo BAZĘ BEGAUSI? Besarmačiai. Tik uždarinėt. Laižuva, Balėnus, Krakius, Pievėnus.

  1. Jonas parašė:

   Seniai laikas uždaryt tą šaraškino kontorą, juk tiek yra užmokyklinio ugdymo įstaigų,net didesni miestai tiek neturi. Rašo, kad virš 300 vaikų. Įdomu, kiek realiai surenkama mokesčių, nes yra prirašomi socialiai remiami vaikai, iš kurių mokesčiai neįmami, svarbu – kuo daugiau moksleivių. Veikla prasilenkia su technine kūryba, nes pvz. šokių būtelis gali vykt ir moksleivių namuos ir t. t. Kiek lėšų susitaupytų , skirtų administracijos išlaikymui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*