Mokslo metų pradžia pažymėta ir neformaliojo ugdymo įstaigose

Penktadienį mokslo metų pradžia švęsta Mažeikių dailės mokykloje.

Jau tapo tradicija, kad, Rugsėjo 1-osios šventę minint bendrojo ugdymo mokyklose, lopšeliuose-darželiuose, naujų mokslo metų pradžią skelbia ir su vaikais bei jaunimu dirbančios neformaliojo ugdymo įstaigos.

});

Ta proga vyksta renginiai, kuriuose laukiamas ne tik jaunimas, bet ir visi, kurie domisi tuo, kas aktualu jauniems žmonėms.

Ruduo sutiktas su kinu

„Išlydime vasarą – pasitinkame kiną“ – taip pavadintas penktadienio vakarą Mažeikių šeimos ir vaiko gerovės centro bei jame veikiančios atviros jaunimo erdvės „100’ts metų“ bendruomenės organizuotas renginys.

Vasaros išlydėtuvėse ir rudens sutiktuvėse skambėjo mažeikiškio Povilo Stirblio saksofonu atliekama muzika. Renginio dalyviams apie kelionę dviračiu po tris Baltijos šalis papasakojo Eimantas Končius, Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientai Damiras Samarinas ir Eligijus Girdenis, sukūrę žaidimą „Brailliant“ ir Europos verslumo festivalyje laimėję antrąją vietą, pasidalijo savo patirtimis.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto