Mokykloje – švedų ir lietuvių bendruomenės atstovų vizitas

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Židikų M. Pečkauskaitės vidurinėje mokykloje lankėsi švedų ir lietuvių bendruomenės nariai, finansavę mokyklos bendrabučio remontą.
Vienas iš svečių vizito tikslų buvo pamatyti jau atnaujintą mokyklos bendrabučio 1-ąjį aukštą. Bendradarbiavimas tarp Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos ir Kristianstado švedų ir lietuvių Lion nepelno siekiančios organizacijos tęsiasi jau 14 metų.
„Tai yra tie žmonės, kurie eina iš širdies į širdį, ir jeigu jie gali padėti kitiems, jie jaučiasi laimingi. Ši organizacija ir jos veikla yra žmonių gyvenimo būdas, gyvenimo variklis ilgaamžiškumui, pabėgimui nuo ligų ir liūdesio, į šiuos žmones lygiuojuosi ir aš,“ – teigė mokyklos direktorė Rima Širvinskienė.
Svečius pasitiko mokiniai. Jie drauge su mokytojais svečiams parengė koncertą. Buvo parodytas teatralizuotas Židikų pristatymas anglų kalba, skambėjo dainos lietuviškai ir švediškai, svečius džiugino jaunieji muzikantai ir šokėjai.
Lygiai prieš metus, gegužės mėnesį, švedų ir lietuvių bendruomenės Lion klubo delegacija nusprendė padėti židikiškiams suremontuoti  mokyklos bendrabutį, tam jie skyrė apytiksliai 240 tūkstančių litų, trūkstamus 25 proc. padengė Mažeikių rajono savivaldybė.

Viktorija Pragulbickaitė

One Reply to “Mokykloje – švedų ir lietuvių bendruomenės atstovų vizitas”

  1. Ingridutė parašė:

    Švedamas labai patiko lietuviškas alus – maukė kibirais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto