Mokykloms ir darželiams įteiktos Žaliosios vėliavos

Ceremonijos akimirkos. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=148 template=caption]Ketvirtadienį Mažeikių lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko Žaliųjų vėliavų ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatų įteikimo ceremonija. Buvo pagerbtos gamtosauginę veiklą vykdančios mokyklos ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Sertifikatai už gamtosauginę veiklą

Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius informavo, kad pirmą kartą tokias vėliavas gavo mažeikiškiai lopšeliai-darželiai „Bitutė“, „Buratinas“ ir „Eglutė“.
Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatai įteikti kelerius metus gamtosauginę veiklą vykdančioms ugdymo įstaigoms: Pavasario vidurinei, Balėnų, Renavo ir Kalnėnų pagrindinėms mokykloms, darželiui-mokyklai „Kregždutė“, lopšeliams-darželiams „Berželis“, „Delfinas“, „Pasaka“.
Žaliąsias vėliavas ir sertifikatus įteikė gamtosauginių mokyklų koordinatorius šalyje Renaldas Rimavičius.
Renginyje dalyvavo ir svečių iš Savivaldybės, girininkas Rimantas Aleksandravičius.
Žalioji vėliava suteikiama tik vieneriems metams, todėl mokykla, gavusi šį tarptautinį apdovanojimą, turi tęsti savo pradėtą darbą norėdama ją gauti ir kitais metais.

Apdovanotųjų – ir daugiau

Lopšelio-darželio „Eglutė“ direktoriaus pavaduotoja Margarita Jasinskienė buvo apdovanota Savivaldybės Padėkos raštu už nuolatinį rūpestį vaikų ekologiniu švietimu bei iniciatyvas saugant ir prižiūrint gamtą.
Už dalyvavimą tarptautiniame projekte „Mažiau šiukšlių“ R. Rimavičius įteikė diplomus lopšeliams-darželiams „Eglutė“, „Pasaka“, „Berželis“, „Buratinas“, „Delfinas“, „Bitutė“ ir darželiui-mokyklai „Kregždutė“.
Lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė savo draugams iš kitų ugdymo įstaigų dovanojo savo darželio simbolį – eglutės sodinuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto