Mokytojams ir mokyklų vadovams – Savivaldybės padėkos

Simboliniu praėjusiųjų mokslo metų rezultatų apibendrinimu yra tapusi rajono mokytojų pagerbimo šventė. Šiemet padėkos raštais apdovanoti dešimt švietimo bendruomenės atstovų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Profesinės Mokytojų šventės proga jau tapo tradicija pagerbti pedagogus, kurių ruošiami moksleiviai praėjusiais mokslo metais pelnė aukščiausius rezultatus įvairiuose konkursuose bei olimpiadose.
Šiemetinėje šventėje mokytojams muzikinę programą, sudarytą iš žemaitiškų, ir ne tik žemaitiškų, kūrinių dovanojo Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojos.

Apibendrino pasiektus rezultatus

Praėjusieji, 2014–2015 mokslo metai Mažeikių rajono švietimo bendruomenei buvo sėkmingi. Nemažai mokinių parvežė laimėjimus iš respublikinių bei tarptautinių olimpiadų bei konkursų. Valstybinių brandos egzaminų rezultatai – šimto balų įvertinimų ir juos pelniusiųjų gausa vadinta rekordine.
Ir jei puikių rezultatų pasiekę mokiniai jau anksčiau buvo pagerbti ir už pasiektus rezultatus apdovanoti, juos paruošusiems mokytojams šventė surengta antradienį.
„Kaip ir kiekvienais metais, artėjant mokytojų dienai, susirenkame tam, kad, apibendrinę praėjusių mokslo metų rezultatus, pagerbtume tuos, kurie labiausiai prisidėjo prie mūsų rajono švietimo sistemos klestėjimo. Susirenkame drauge pasidžiaugti, pasidalyti mintimis apie tai, ką galime dar geriau padaryti“, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Pakvietė trijų kategorijų pedagogus

Šiemet į mokytojų pagerbimo šventę pakviesti ir padėkos raštais bei asmeninės dovanėlėmis apdovanota dešimt pedagogų.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

21 Atsakymas į "Mokytojams ir mokyklų vadovams – Savivaldybės padėkos"

 1. Luka parašė:

  O kodėl Vyturio pradinės mokyklos direktorę neapdovanojo? Jos patirtis ir veikla tikrai prašosi įvertinimo.

 2. nyku parašė:

  kaip Mažeikiuose

 3. NEBESKANU parašė:

  Ar už nugarų esantis užrašas ,,Šiandien siūlome…“ kartais nesiūlo apie 60 ir daugiau metų senumo patiekalus

 4. pritariu parašė:

  kad užtektų vieno mero rankoms paspausti keliems skyčiau nevykusiu principu atrinktiems mokytojams ir prilipintiems taip pat dar labiau nevykusiu principu vadovams. Visi kiti valdininkai jaučiu ten atsidūrė arba dėl nemokamų pietų arba gal yra atsakingi už švietimą. Jei dėl pietų , tai viskas suprantama, jei dėl atsakomybės, tai geriau tuo pačiu metu atsakingai imtų spręsti švietimo klausimus, tokius kaip sutaupyti rajono mokesčių mokėtojų nepagrystai švaistomus pinigus tuščiai rusų mokyklai išlaikyti, sodų mokyklos užpildymo klausimą , perkeliant iš buvusių darželių pradinių mokyklų kontingentą kartu su neatleistais mokytojais, mokinių vežiojimo iš miesto į kaimus klausimą ir t.t.

 5. to naftalinas parašė:

  Labai geros idėjos, galėtų kas nors jas išgirsti. Tačiau, pripažinkim, yra tokių naftalinų, kuriems jokių premijų neužtenka, vis mažai ir mažai tos garbės

 6. sutinku, parašė:

  atsiras dirbanciu, tik labai gaila, kad specialistu nebebus, dirbs tik is gatves,mazai stojanciu mokytis, o jeigu ir baigia mokslus, mato, koks atlyginimas, o kokia atsakomybe, pagarbos -nulis, reikalavimai dideli, todel valstybe turetu pasirupinti, kad jauni, baige mokslus neisvaziuotu

 7. Naftalinas parašė:

  Taip, pagerbti reikia aukštų pasiekimų mokinių mokytojus, bet galima ir kartu, kai pagerbiami mokiniai (jei jie pagerbiami). Mokytojų dienos proga būtų galima pagerbti ar vyresnius mokytojus, ar naujai pradėjusius dirbti (vien dėl to kad jų siaubingai mažėja). Dabar renginys lyg masonų ložės, nei pagerbtieji neturėtų gerai jaustis dėl mažo rato gerbėjų (žinoma valdininkų daugiau nei reikia) nei pagerbiantys dėl renginio naftališkumo ar tik norėjimo užsidėti pliusą.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Dabartinių mokytojų profesinė liga – būti viskuo nepatenkintais. Per mažai garbės, per mažai pinigų, per daug darbo… O kodėl nesiieškote kito darbo? Kodėl taip kankinatės, juk pasaulis atviras ir tokių profesionalų, kaip jūs, visur laukia? Sakote, kas tada dirbs? Atsiras, nepergyvenkite. Verčiau apie save pagalvokite.

 9. Ona parašė:

  ka ta Macijauskiene cia veikia? Ka jinai desto ir ka olimpiadai paruose.??Gal cia rodo ,kaip isejus i pencija pradet lakstyt trumpais sijonais?Ka isvis jinai ten beveikia?

 10. jeigu parašė:

  nera pagarbos ikimokyklinio ugdymo pedagogems, tai is ju ir tiek daug nereikalaukite, geda …apkrauna darbais, o kiek popierizmo, viska reikia nestis i namus, darbe nerasysi, reikia dirbti su vaikais…

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Teko girdėti, kad kituose rajonuose už pasiekimus respublikinėse olimpiadose, konkursuose išmokamos net premijos, mūsų rajone – popieriukas. Ir tai tradicija pradėta tik prieš keletą metų.

 12. patyčios parašė:

  Ne padėka, o viešas pasityčiojimas iš ilgamečių mokyklų vadovų, kuriems nerado kito laiko padėkoti už ilgametį darbą, o prijungė prie kito renginio, skirto ,,VIP“ kelių mokytojų ,,pagerbimo“

 13. Reliai nebeapsimoka dirbti aukletojos darbo parašė:

  MInimuma padidins, tai geriau ikimokyklinio ugdymo pedagogems pereiti i padejeju vietas, atejai i grupe apsivalei ir isejai, zinai, kad tik tokia atsakomybe, o alga veik tokia pat, ir nervu nekainuoja

 14. Eilinis kartas parašė:

  Kai pagerbiami tik kelių mokomųjų dalykų mokytojai..Lyg kitų pasiekimų nebūtų…Apgailetina.. O pats švietimo skyriaus vedėjas prieš metus kalbėjo, kad visi mokomieji dalykai yra vienodai svarbūs.. Kaip matome, taip nėra…

 15. 123 parašė:

  jau nekalbant apie tai ,kad ikimokyklinių įstaigų pedagogai greit gaus tokį pat atlyginimą ,kiek jų padėjėjos ,padidinus minimumą… :( O kokia atsakomybė ? Ši profesija NUVERTINTA !!! Liūdna …

 16. o kodėl parašė:

  rajono valdžia vertina tik mokyklų pedagogų nuopelnus, ikimokyklinių įstaigų pedagogai taip pat ruošia vaikus respublikiniams konkursams. Ir sportuojam, ir dainuojam , ir laureatais tampam ,ir rajoną garsinam, bet kažkaip niekas nepastebi,ar ikimokyklinukai ,,pamotės'“ vaikai….

 17. Kaip matyti parašė:

  Nuotraukoje 15 žmonių, tarp jų 5 valdininkai . Vadinasi, 5 VALDININKAI sveikino 10 žmonių. Iš tų 10 žmonių 4 direktoriai ( o gal ir daugiau? ). Tai tų mokytojų , dirbančių tą atsakingiausią darbą ir tų pasiektų rezultatų , buvo PAKVIESTA tik mažuma. Šiais metais, atrodo, nemažai turėjome abiturientų ,,šimtukininkų“ ir, šiaip, nemažai mokinių pasiekusių atitinkamuose mokymosi dalykuose, tačiau 5 VALDININKAI ir keli direktoriai, sugebėjo šventę pasidaryti tik sau.

 18. nieko keista parašė:

  Tai gal tegu grįžta į mokyklą :D. Gal tada sumažės privisusių valdininkų. :)

 19. nieko keista parašė:

  Bernotienė – kūno kultūros mokytoja, Šiurys – buvęs mokyklos direktorius. Bet čia trūksta Kryžiaus – fizikos mokytojo, o kur dar Ostrauskis, Čepys, Petrulevičius? Ir Steponavičienės nesimato – lietuvių kalbos mokytoja, vis dėlto. Matyt, jie kažką dirba…

 20. ??? parašė:

  kas per nuotrauka – veidų nesimato, o gal jie tiek išbalę? O Šmaižio išvis nematau…

 21. parašė:

  O ką dėsto I. Macijauskienė (ir vė), Bernotienė ar Šmaižys. Dirbkite darbus, o ne sveikinkite visus iš eilės. Tam užteks ir mero.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto