Moterys kentėjo nuo savų ir nepažįstamų vyrų smurto

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo mūsų rajone ir toliau išlieka „populiariausi“ – pirmą šių metų dieną buvo pradėti šeši tokie tyrimai, savaitgalį jų skaičių papildė dar trys. Visi jie pradėti dėl chuliganiškų veiksmų Mažeikių mieste.

Sausio 2-ąją Mažeikiuose smurtą patyrė 21-erių metų mergina – apie trečią valandą nakties gatvėje ją sumušė du nepažįstami vyriškiai.
Du tyrimai, susiję su smurtu artimoje aplinkoje, pradėti penktadienio vakarą. Apie devintą valandą vakaro į policijos komisariatą buvo pristatytas ir į areštinę uždarytas neblaivus (2,16 promilės) 33-ejų metų vyras. Jis įtariamas namuose smurtavęs prieš savo 26-erių metų blaivią žmoną.
Po dešimtos valandos vakaro į policiją kreipėsi 40-metė mažeikiškė. Neblaivi moteris (nustatytas 0,99 promilės girtumas) pareigūnams teigė, kad patyrė smurtą nuo 14 metų jaunesnio sugyventinio, kuris iki atvykstant pareigūnams pasišalino.
Už fizinio skausmo sukėlimą kitam žmogui smurtautojas gali būti nubaustas viešaisiais darbais, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų, jei smurtaujama prieš giminaičius, laisvės atėmimo bausmė gali būti skiriama iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*