Mušamos moterys prašo grąžinti vyrus

Smurto artimoje aplinkoje statistika tokia, kad Tarptautinės moters dienos, išvakarėse vis garsiau kalbama apie moteris – smurtautojų aukas.

Nė dienos be skundo apie smurtą ten, kur turėtų būti prieglobstis – namuose. Skundų apie smurtą artimoje aplinkoje banga socialinių pašalpų mokėjimo dienomis. Tarytum rodiklis apie smurto artimoje aplinkoje genetiką. Policijos tyrėjų duris varstančios moterys pamuštomis akimis. Moterų skundus lydintys prašymai grąžinti joms vyrus. Šių prašymų turinį policijos pareigūnai nusako maždaug taip: „Atiduokite vyrą, ne savo paėmėte!“
Smurtautojų ir jų aukų karai ir susitaikymai, vis kartojami muštynių scenarijai. 337 ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje, kuriuos Mažeikių policijos komisariato pareigūnai pradėjo pernai. Beveik visu šimtu daugiau negu užpernai, pirmaisiais naujojo įstatymo taikymo metais. Ko pasimokyta per dvejus metus? Neatsitiktinai apie tai daug kalbama Kovo 8-osios, Tarptautinės moters dienos, išvakarėse.
Didžioji dalis smurto aukų – moterys.

Šią problemą Tarptautinės moters dienos išvakarėse analizavo Rasa Čergelienė. Straipsnį skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

16 Atsakymų į “Mušamos moterys prašo grąžinti vyrus”

 1. Gedas parašė:

  Santarves morale pagedusi …Pasiulai salinti komentara kur apie moteru ‘pis.ma’ kalba skaitovai.,o redaktoriai nekreipia demesio.Geda.

 2. to janinai parašė:

  Tu net ir komentuoji prigerusi!!! Blaivinkis moterele!

 3. Janina parašė:

  labas cia tai tikra siuksle bando mane komentuoti matyt mazai pati issiblaivanti „katyte“mat mano vaikuciai nekente nieko as mylejau vyras juos irgi mylejo nu ir dabar jie uzauge ir sukure savo seimas yra man ir vyrui dekingi kad juos isauklejom dorais lietivos pilieciais.O tu tokiu skrajuniu po policijas ir save reklamuojanciu vaikuciai ti manau tikrai kencia ir uzauge tikrai nebus dekingi tikioms „skrajunem“mamoms.PASILEIDELES TIK IR TEPLAVINEJA PO POLICIJAS AR DAR KAZKUR KITUR!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Ginte parašė:

  Mano brangiausias vyrelis prisproges atkale per kovo 8-ta kad kraujais spjaudziau, bet as atleidau – juk as krikscione ir taip reikia daryti

 5. Sintija parašė:

  Mane irgi vyras primuso kruvinai, bet nakty panaudojo savo inagi giliai ir atleidau

 6. To Janinai parašė:

  Janina,issiblaivyk nors karta!!! Kaip tik per tokias siuksles ir kencia vaikai! Tau uz tavo tokia meile vaikams,jie nepadekos uzauge!!! Tu to nusipelnei !

 7. To Janinai parašė:

  Pati negerbi nei saves,nei savo vaiku! Jeigu moteris jau praso policijos pagalbos,vadinasi jau pati nebegali apsiginti nuo tirono! O pati,matyt pripratusi prie musimu,kaip bokso kriause ir tau nesvarbi savu vaiku ramybe ir ju saugumas. O, moterys,kurios atleidzia savo skriaudejams,tai didziule klaida! Bus kitas ,bet tik skaudesnis kartas… Aciu Policijos darbuotojams,kurie gina moteris.

 8. ANEKDOTAS parašė:

  Moteris kreipiasi į pažinčių agentūrą:
  – Noriu tokio vyro, kuris visada dėvėtų kostiumą ir ryšėtų kaklaraištį, be perstojo kalbėtųsi su manim, mokėtų sekti pasakas, uždirbtų daug pinigų, darbe už nieką neatsakytų…
  – Tuomet jums reikalingas Seimo narys.

 9. tttt parašė:

  to gera tema. taip pat nesupratau tokio pasirinkimo. Apie svente nieko, puokste su keliais sakiniais. nusigyveno santarve. o gal ir rasyti nebera kam, jei jai cergeliene raso. Skystai visa tai.

 10. Janina parašė:

  tokiom kurios vadalojasi po policijas tai ir tinka tas bizunas Jonuk save gerbencios ir esancios savo vietoje niekada nevalkataus po policijas savo problemas reikia spresti patiem,nu manau tokios gal tik pasireklamuoti nori pavaidinti pasaulio nuskriaustom.Pacios griauna savo seimas o po to aimanuoja kaip sunku gyventi praso valdzios ismaldos.Siulau isvis panaikinti vienisu moteru pasalpas vaikai be meiles neatsiranda ti reiskia vienisu ir mamu negali buti!

 11. jo gera tema parašė:

  „Sauni“ tema moters dienos proga….juk tai svente, o rasoma apie smurta…keistas pasirinkimas….nors gal kitaip svesti ir nebemokam, tik su zibuoklem po akim… :-D

 12. xxx parašė:

  Todel prašo,kad paleistu,nes gerai pisa jas jie:DDD

 13. Jonis parašė:

  Janina biski sado-mazo ,kun jau padarysi visokiu yra visokiu reikia vienom patinka svelnumas o Janei bizunas…Tik tokios kurios laksto po policijas vis dovanoja savo skriaudikams o paskui verkia ir kaltina policija kad ju neapgina .Ponios Jusu neapzendino policininkai ,pacios susiradot savo brangiuosius taip kad ….

 14. janinai parašė:

  Jo, Janina, jūs tai tikrai ne šiukšlė, nes gaunat pakankamai ir tuo didžiuojatės. gražios kovo 8-osios, vietoj raudonų tulpių tikriausiai turėsit mėlynas akis.

 15. Janina parašė:

  Tos yra ne moterys o siuksles jei gali skustis policijai as pati gaunu per spranda bet kadangi as savo grazuoliuka myliu tai manau viskas taip ir turi buti tie vyrai kurie nekepsteli kumsciuku tai manau visiskai nemyli savo milimu zmonu ,o as jau dvidesimt metu nugyvenau ir vaikus isauginom ir gyva esu mieli vyrai jeigu jusu „grazuoles“skundziasi tai matyt mazai temusat po tokio apsiskundimo policijai gerai pavaisinkit kad geda butu pasirodyt visuomeneje melynomis akimis tada matysit ar benores skustis!

 16. nn parašė:

  Matomai per mažai gauna, kad gerai įkrėstų , tai nenorėtų netgi matyti, apie sugrąžinimą nebūtų nei kalbos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto