Mūsų rajone – 6 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai

Nuotr. iš SAM archyvo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Telšių departamento Užkrečiamųjų ligų skyriaus vedėjo Daliaus Abromavičiaus duomenimis, šiandien tyrimais mūsų rajono gyventojams buvo patvirtinti 5 nauji COVID-19 infekcijos atvejai, vienas jų – įvežtinis. Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad dar vienas atvejis šiandien išaiškintas po to, kai asmuo trečiadienį kreipėsi į karščiavimo kliniką. Medikai gavo informaciją, kad tyrimo atsakymas teigiamas.
NVSC duomenimis, virusas buvo nustatytas mažeikiškių šeimai, manoma, kad trys šeimos nariai užsikrėtė Kaune bendraudami su COVID-19 infekcija sergančiu asmeniu. Infekcija taip pat nustatyta jaunuoliui, atliekančiam karinę tarnybą, ir asmeniui, grįžusiam iš Prancūzijos.
Ligoninės vadovo S. Kakčio teigimu, pastebima tendencija, kad užsikrėtusieji COVID-19 infekcija jaunėja. Virusas vis dažniau nustatomas vidutinio ir jaunesnio amžiaus žmonėms.
Šiuo metu Savivaldybėje vyksta pasitarimas tarp NVSC Telšių departamento Mažeikių skyriaus specialistų, Savivaldybės mero pavaduotojos Sigutės Bernotienės ir rajono ugdymo įstaigų vadovų.
Pasitarimas surengtas siekiant supažindinti mokyklų vadovus su esama situacija (naujieji COVID-19 atvejai paliečia tris mokyklas), tariamasi, kaip elgtis, siekiant sumažinti koronaviruso plitimą.
Plačiau apie tai – antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Mūsų rajone – 6 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai”

 1. gyvenimo vargsei Rimkienei parašė:

  Rimkienė pati prisipažįsta, kad pučia į vieną dūdą su fizruke, nes taip reikia (o kur deklaruojami mažeikiškių interesai?). O fizrukė Nagienės poziciją perėmė: nieko neaiškinkit, viska žinau, įstatymai negalioja…. Pažiūrėkit nors kas nors į jų sporto koncepciją. Debilumo aukščiausias lygis….

 2. Rimkienei parašė:

  L. Rimkienė 2020-09-11 savo FB paskyroje rašė: “Siekiant išvengti šiandien viešoje erdvėje pasirodžiusių interpretacijų – kontakto su Covid susirgusiu asmeniu neturėjau.
  Kontaktavau tik su jo sutuoktiniu rugsėjo 3 d.
  Profilaktiškai šiandien pasidariau Covid testą. Atsakymas nuotraukoje N e r a s t a.
  Žinios apie mano mirtį buvo gerokai perdėtos,- pasakytų Oskaras Vaildas.
  Būkite sveiki.” Visų pirma, labai neatsakinga turėjus kontaktą su galimai apsikrėtusiu asmeniu, lankytis vaikų darželyje ir galimai platinti virusą. Dabar jau žinom, kad esate sveika, o kai buvote Buratine, tas dar nebuvo žinoma. Ir antra, Oskaras Vaildas niekada nesakė, kad žinios apie jo mirtį buvo gerokai perdėtos. Tai pasakė MARKAS TVENAS ir tiksli jo citata būtų: ” Gandai apie mano mirtį buvo gerokai perdėti”. Gaila, kad FB laikintojai nepaprotina Jūsų ir Jūs toliau skleidžiate netiesą. Arba jų išprusimo lygis atitinka jūsiškį, todėl jiems galite rašyti ką tik norite ir jie tai “suvalgys” su malonumu. O aš eilinį kartą nusivyliau Jumis: Jūs, be rėkimo ir savęs reklamavimo ( šiuo atveju – antireklamos), daugiau nieko nesugebate. Nežinoti tokių klasikų, kaip Markas Tvenas ir jį supainioti su kitu, neatleistina net abiturientui, o Jūs gi miesto vicemerė. Gėda!

 3. Viduo parašė:

  Vidai, atsiksik pagaliau tu nio tos Laimos… užknisai jau visus!

 4. Gers parašė:

  Kokiose mokyklose?

 5. vidas parašė:

  Nagienei 2020-06-22 buvo pateiktas prašymas
  Prašau :
  1.Pateikti Administracijos direktorės 2020 m. kovo 31 d. įsakymą Nr. A1-694 „Dėl įgaliojimų suteikimo UAB „Tomga” vairuotojui Tomui Gabalini”
  2.Paaiškinti , pateikti skaičiavimus kodėl už kelionę maršrutu Saločiai-Talinas-Saločiai buvo sumokėta 316,75 eurai
  L.Nagienės 2020-07-01 atsakymas ……. prašoma pateikti informacija patenka į Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (toliau – įstatymas) reguliavimo sritį.
  Pašalinus L.Nagienę savivaldybės pareigūnas pateikė atsakymą ..informuojame, kad vykdant Mažeikių rajono gyventojų, grįžusių iš užsienio, parvežimą į Mažeikių rajono savivaldybės teritoriją, UAB „Tomga“ pateiktais duomenimis, 2020-04-02 – 2020-04-03 laikotarpiu vykstant maršrutu Mažeikiai-Talinas- Mažeikiai buvo nuvažiuota 1269 km, už kuriuos Mažeikių rajono savivaldybės administracija UAB „Tomga“ sumokėjo 444,15 Eur (1269 km x 0,35 Eur įkainio už 1 km = 444,15 Eur). Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius 2020-05-27 Mažeikių rajono savivaldybės administracijai iš savo sąskaitos pervedė 316,75 eurų.

  1. KLUIKI TU parašė:

   uzknisai su nesamonem savo debile

 6. as parašė:

  Na man kiek žinoma Lietuva dar neturi armijos

 7. vidas parašė:

  Iš Nagienės video “ Daug kalbų apie mane. O kaip yra iš tiesų? “:

  „Dėl išleistų pinigų karantino metu…. Plungėje išleido daugiau…“ .Tai gal Plungėje visi bendrai dalinosi pasisavintas lėšas, todėl ir išleido daugiau, arba visi Plungės valdininkai savo vaikus iš užsienio parsivežė už biudžeto pinigus , o Mažeikiuose tik jūs taip pasielgėte. Abejoju, ar kam nors, kuris nebuvo reikalingas grobstant lėšas ( teisingiau- nesant teisinio pagrindo savo poreikiams tenkinti panaudojote Mažeikių biudžeto lėšas), davėte nors sudilusį skatiką.Net už dukros parsivežimą grąžinote ne visą pinigų sumą, kurią išleido savivaldybė jūsų dukros parsivežimui. Bus tęsinys

 8. RJ parašė:

  …karinę tarnybą armijoje….??? Jūs rimtai??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*