Mūsų rajone – dar vienas COVID-19 infekcijos atvejis

Nuotr. iš SAM archyvo

Penktadienį paaiškėjo, kad dar vienas rajono gyventojas yra užsikrėtęs koronavirusu. Tai jau ketvirtas infekcijos COVID-19 atvejis nuo karantino pabaigos. Visi užsikrėtusieji nustatyti rugpjūčio mėnesį.

Rajono gyventojas kreipėsi į Mažeikių ligoninę dėl karščiavimo. Medikai, laikydamiesi visų saugos priemonių, atliko tyrimus, taip pat – ir ėminį dėl COVID-19 infekcijos. Penktadienį pranešta, kad asmuo, patenkantis į 41–50 metų amžiaus grupę, yra užsikrėtęs koronavirusu.
Jis gydosi namuose. Medikai apie šį atvejį informavo Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC), kuris atliks epidemiologinį tyrimą – nustatys kontaktus ir lankytas vietas bei stebės, ar sergantis asmuo laikosi izoliacijos reikalavimų.
Primename, kad pirmasis infekcijos atvejis 62 metų asmeniui buvo patvirtintas rugpjūčio 1 d., antrasis – rugpjūčio 15 d. – 19 metų. Abu jie – Mažeikių miesto gyventojai, gydėsi ambulatoriškai. Trečiasis COVID-19 infekcijos atvejis rugpjūčio 17 d. buvo patvirtintas 31 m. mažeikiškiui. Asmuo buvo gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.
NSVC Telšių departamentas vakar pranešė, kad 62 metų miesto gyventojas jau yra pasveikęs,19-metis dar gydosi namuose. Respublikinėje Šiaulių ligoninėje gydytas 31 metų mažeikiškis rugpjūčio 22 d. išleistas į namus, jis tęs ambulatorinį gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*