„Mūsų šeimos atostogos“

konkursas „Mūsų šeimos atostogos“ Dalyvaukite ir laimėkite nakvynę viešbutyje su pusryčiais ir vakariene!


Konkurso taisyklės:

* Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
* Konkursas vyksta nuo 2016 m. liepos 25 d. – rugpjūčio 31 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po rugpjūčio 31 d., konkurse nebedalyvaus.
* Į konkursą „Mūsų šeimos atostogos“ siųskite šeimos atostogų akimirkų nuotraukas, parašykite, kuo jums ypatingos šios atostogos.
Anketos su nuotrauka ir prierašu, neatitinkančiu konkurso sąlygų, bus šalinamos tik konkurso dalyviui paprašius, tačiau jos nepretenduoja į laimėjimus. Jei dalyvis pageidauja pašalinti savo anketą, neatitinkančią reikalavimų, jis privalo kreiptis į redakciją el. paštu [email protected] (tai galime padaryti darbo dienomis, darbo valandomis). Redakcija neturi galimybių keisti jokių dalyvio duomenų.
* Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tik vieną nuotrauką. Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
* Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą. Siunčiant nuotraukas su mažamečiais vaikais automatiškai duodamas leidimas nuotraukas talpinti konkurso platformoje be atskiro tėvų ar globėjų sutikimo.
* Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:
Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 2 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotrauka gali būti šiek tiek patobulinta skaitmeniniu būdu: apkirpta, išlyginta, šiek tiek pakoreguotos spalvos.

Nuotraukų vertinimas:
* Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt lankytojai.
* Konkurso metu daugiausiai balsų surinkusiam nuotraukos autoriui atiteks prizas – nakvynė dviem viešbučio „SYNET“ liukso numeryje su pusryčiais ir vakariene.
* Konkurso laimėtojas bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) rugsėjo 2 d.
* Laimėtojas prizą privalo atsiimti per kalendorinę savaitę. Jeigu laimėtojai neatsiliepia, renkame kitą nuotraukos nugalėtoją. Dėl prizo atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98 260.

Kitos sąlygos:
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje matomų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas, taip pat, jei balsavimo metu pastebimi sukčiavimai naudojant įvairias programas.
* Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
* Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodydami nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso laikotarpiu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto