Muziejaus prieigose – paroda „Takas į bobų vasarą“

Autorės nuotr.

Pasaulyje ir Lietuvoje toliau plintant koronavirusui, didelės, masinės „Bobų vasaros“ šventės Mažeikiuose nebus. Tačiau nenuilstantys klubo „Mano namai“ nariai bei jo vadovė Krista Kinčienė įsitikinę, kad gamtos padovanotomis įvairiaspalvėmis rudens gėrybėmis pasidžiaugti galima bet kokiu atveju.
Mažeikių muziejaus languose ir šalia muziejaus klubo nariai surengė iš sodo bei daržo gėrybių, gėlių, kitų augalų sukurtų kompozicijų parodą.

K. Kinčienę trečiadienio rytą sutikome prie Mažeikių muziejaus. Klubo vadovė vis dailino pievelėje išdėliotus floristinius kilimus, vis matė, ką reikėtų pataisyti, papildyti. Kadangi parodoje eksponuojamos rudens gėrybės bei dirbiniai iš jų, muziejaus languose ir ant pievelės juos dėlioti buvo pradėta ne šiandien. Dalis klubo narių yra dirbantys žmonės, tad klubo vadovė jų neužlaikė ir išleido tvarkyti savų reikalų.

Autorės nuotr.

Su „Santarvės“ pašnekove kalbėjomės apie tai, kad koronaviruso pandemija verčia žmones būti individualistais: nesibūriuoti, nesiglėbesčiuoti, vaikščioti arba po vieną, arba nedideliais būreliais. Todėl ir prie muziejaus surengta paroda šiek tiek individualistinė – neįpareigojanti užeiti į muziejaus pastatą, leidžianti viską apžiūrėti praeinant ar prabėgant parko takais.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*