Nacionalinėje viktorinoje Mažeikiuose – 13 dalyvių

Nacionalinėje viktorinoje Mažeikiuose atvyko 13 dalyvių. Lauryno JONAUSKO nuotr.

Šeštadienį šalyje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui dedikuota Nacionalinė viktorina.
Intelektinių žaidimų mėgėjai mažeikiškiai taip pat pasitikrino savo žinias.

Žaidė ir šeimos

Išankstinės registracijos metu norą dalyvauti Nacionalinėje viktorinoje Mažeikiuose buvo pareiškęs 21 dalyvis. Žaidimo dieną jų atvyko 13.
Viktorinos organizatoriai sako, jog po žaidimo turėjo galimybę dalyviams išdalyti likusius nepanaudotus klausimų lapus. Tam, kad jie arba patys namie galėtų panagrinėti užduotis, arba duotų jas išbandyti artimiesiems, draugams.
„Dalyvavo įvairūs žmonės – nuo moksleivių ir studentų iki senjorų. Dalyvių profesijos irgi labai įvairios – vadybininkė, komunikacijos specialistė, mokytoja, valstybės tarnautojas, vadovas ir panašiai. Taip dalyvių buvo ir šeima – tėvas, sūnus ir marti“, – „Santarvei“ pasakojo viktorinos Mažeikiuose organizatorius Laurynas Jonauskas.

Buvo įdomių klausimų

Pašnekovo teigimu, geriausiai viktorinoje sekėsi tiems, kas turi dalyvavimo įvairiuose intelektiniuose žaidimuose patirties.
Kiek sunkesnis buvo pirmasis viktorinos etapas. Jame dalyviai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos kultūrą, kūrybą, tradicijas bei istoriją. Vėliau žaidėjai gausiai rinko taškus, atsakinėdami į klausimus apie šalies visuomenės gyvenimą, sportą, geografiją, gamtą.
Pavyzdžiui, buvo klausimas apie seniausią lietuviškos kosmetikos gamintoją ir to paties pavadinimo vieną populiariausių lietuviškų dainų. Atsakymas buvo „Margarita“. Viktorinos dalyviai vyrai pripažino į šį klausimą neatsakę. Daugumai moterų šis klausimas nepasirodė sunkus.
Netrukus Nacionalinės viktorinos klausimai bus paviešinti internete. Tad tie, kam įdomu, galės juos susirasti ir pabandyti atsakyti.

Apdovanojimai vyks Vilniuje

Tikslių viktorinos rezultatų kol kas nėra. Dalyvių atsakymus dar turi patikrinti jos organizatoriai Vilniuje.
Pagal preliminarius rezultatus į Nacionalinės viktorinos klausimus Mažeikiuose geriausiai atsakė Žydrūnas Jonušas, Vytautas Budreckis, Arnas Aleksandravičius.
Vasario 8 dieną geriausiai pasirodę viktorinos dalyviai ir jos organizatoriai dalyvaus Vilniuje vyksiančiuose apdovanojimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto