Naftos perdirbimo gamykla remonto darbų ėmėsi anksčiau laiko

Veikdama ne visu pajėgumu bendrovė „Orlen Lietuva“ nusprendė pradėti neplaninius įrenginių remonto ir techninių apžiūrų darbus. Iki pavasario numatyta suremontuoti bent keletą įrenginių.


NEIŠNAUDOJA
GAMYKLOS PAJĖGUMŲ
AB „Orlen Lietuva“ vadovybė pradėti kapitalinį remontą planavo kitais metais.
Tačiau atsižvelgdama į dabartinę situaciją rinkose, kai dėl žemų naftos perdirbimo maržų tenka mažinti gaminamų naftos produktų apimtis, kai kurių remonto darbų nusprendė imtis jau dabar.
Keletą mėnesių užtruksiančių darbų laikotarpiu naftos gamykla veiks 70 procentų pajėgumu. Bendrovės atstovas spaudai Jacekas Janas Komaras „Santarvę“ informavo, kad taip dirbama jau kurį laiką.
„Labai žemos maržos, mums neapsimoka visu pajėgumu dirbti. Dirbame taip, kad būtiniausius užsakymus patenkintume. Jeigu dabar mažiau perdirbame, svarstėme, kodėl nepradėti remonto darbų“, – apie keletą mėnesių truksiančius darbus sakė atstovas spaudai.
ATLIKS
TECHNINĘ APŽIŪRĄ
Anot J. Komaro, bendrovės „Orlen Lietuva“ vadovybė remonto darbus nori išdėlioti taip, kad kapitalinis remontas truktų kuo trumpiau.
Šiuo metu nuspręsta remontuoti įrenginius, kurių gamykloje yra po du: vandenilio gamybos ir dyzelino hidrovalymo.
„Vienas įrenginys dirbs visu pajėgumu, o kitas bus remontuojamas. Mums svarbiausia dabar yra atlikti techninę apžiūrą, įvertinti, ką reikia pakeisti. Jeigu prireiks didesnio remonto, jis jau bus įrašytas į planą kitais metais“, – pridūrė bendrovės atstovas ir patikino, kad klientų poreikiai dėl vykstančių darbų nenukentės.
Kol kas visus numatytus darbus naftos perdirbimo gamykla atliks savo jėgomis. Rangovines firmas samdys tik prasidėjus kapitaliniam remontui.
Nuotr. iš redakcijos archyvo.: J. Komaras patikino, kad atliekant remontą bendrovės klientai naftos produktų nepritrūks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto