Naktiniame turnyre – trys dešimtys komandų

Vėlus metas ir tamsa nesutrukdė krepšininkams kovoti dėl pergalingų taškų. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Ketvirtus metus miesto paplūdimio krepšinio aikštelėje vykusiame „Naktinio krepšinio trys prieš tris“ turnyre šeimininkai buvo svetingi – iš keturių amžiaus grupių nugalėtojų titulą iškovojo tik jauniausi sportininkai.

Krepšinį mieste propaguojančiam klubui „BC Silverstars“ dėl pandemijos šį sezoną nepavyko surengti rajono krepšinio čempionato, tad trys prieš tris turnyras buvo pirma galimybė krepšininkams po ilgos pertraukos vėl susigrumti aikštelėje.
„Ketvirtus metus rengiame šį turnyrą ir manau, kad šį kartą jis pavyko geriausiai – pirmą kartą turnyro metu nelijo. Naktiniu šis turnyras vadinamas dėl to, kad prasidėjo šeštą valandą vakaro, o paskutinės finalinės vyrų rungtynės ir apdovanojimai baigėsi pusę trijų nakties. Laikėmės visų dėl karantino keliamų reikalavimų, sirgaliai galėjo kovas stebėti tik už tvoros, aikštelėje galėjo būti tik žaidėjai ir teisėjai“, – kalbėjo Svajūnas Sidabras, vienas iš turnyro organizatorių.
Vyrai rungėsi dešimties minučių kėlinio metu arba iki tol, kol viena komanda surinkdavo 21 tašką. Jaunesnio amžiaus žaidėjai rungėsi aštuonias minutes, arba iki 15 taškų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*