„Naktinis krepšinis“ dalyvių nenuvylė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Antrus metus vyko naktinio krepšinio trys prieš tris turnyras ir antrus metus jo nepavyko surengti lauko sąlygomis. Žaidėjams vis tenka persikelti į Senamiesčio pagrindinės mokyklos sporto salę –rungtynėms sutrukdo lietus.

Skirtingai nuo praėjusio metų turnyro, kai buvo rungtyniaujama trijose amžiaus grupėse, šiemet pavyko suburti ir pačių jauniausiųjų krepšininkų grupę.
Pernai turnyre varžėsi 28 komandos ne tik iš mūsų miesto, bet iš Panevėžio, Kretingos ir Telšių, o šį kartą didelį aktyvumą parodė patys mažeikiškiai – į turnyro startą stojo 27 komandos, tarp jų – tik viena svečių komanda iš Plungės.
„Daugiausia dalyvių sutraukė devyniolikmečių ir jaunesnių amžiaus grupė, kur dėl medalių kovojo devynios komandos. Turnyro reglamentas gana paprastas: jaunesniųjų grupėje buvo žaidžiamas aštuonių minučių kėlinukas arba iki 15 taškų, vyriausiųjų (dvidešimtmečių ir vyresnių žaidėjų grupėje) – dešimties minučių kėlinukas arba iki 21 taško“, – sakė Svajūnas Sidabras, vienas iš turnyro organizatorių.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto