Naktis mokykloje. Surengtas tradicinis SchoolFest’as

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Iš penktadienio į šeštadienį Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko tradicinis mokinių tarybos organizuojamas naktinis renginys SchoolFest. Šių metų tema – visame pasaulyje žinomas kino studijų ir žvaigždžių centras – Hollywood‘as.
Renginio metu dalyvių laukė daug linksmų užduočių, žaidimų bei kitų veiklų, kurios atitraukė nuo mobiliųjų telefonų, socialinių tinklų ir leido bent vieną vakarą pailsėti bei smagiai praleisti laiką su gimnazijos bendruomenės nariais.
Prieš vidurnaktį antrojo aukšto fojė vyko „oskarų“ apdovanojimai ir gimnazistų atliekama gyvo garso muzika, kuri sukūrė dar jaukesnę atmosferą, neapsakomą bendrumo jausmą, kai visi kartu dainavo, plojo, lingavo ir kitaip palaikė atlikėją. O renginį vainikavo jaukus filmas, po kurio visų laukė pusryčiai – švieži riestainiai.

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Noriu pasidžiaugti, kad šie metai buvo išskirtiniai ne tik pasirinkta tema, bet ir svečiais – Gabijos gimnazijos mokiniais ir mokytojais, kurie maloniai priėmė mūsų kvietimą atvykti, tokiu būdu stiprindami mokyklų ryšius ir aktyviai įsitraukdami į visas veiklas bei pristatydami savo programą.
Manau, kad kiekvienais metais šis renginys pranoksta lūkesčius ir vis labiau stebina jo dalyvius. Naktinis renginys – jaukus, linksmas ir visiems įsimintinas dėl nepakartojamo bendruomeniškumo jausmo.
Nuoširdžiai ačiū organizatoriams ir svečiams už įspūdingai laiką.
Eglė VAIZGĖLAITĖ,
3 e klasė

2 Atsakymai į “Naktis mokykloje. Surengtas tradicinis SchoolFest’as”

  1. Moksleivė parašė:

    O geriau šlaistytis gatvėmis? :)

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Koks idiotizmas…naktį praleisti mokykloje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*