Namiškiai Jono Strazdausko neįsivaizduoja be fotoaparato

Puikios gyvenimo akimirkos, sėkmingi kadrai – gera ir Jono nuotaika. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Vargu ar fotomenininką, Mažeikių krašto kultūros premijos laureatą, ilgametį „Santarvės“ laikraščio fotokorespondentą, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narį Joną Strazdauską kas nors yra matęs be jo pagrindinio darbo įrankio – fotoaparato. Daugybės parodų autorius ir dalyvis, fotografijos albumų, atvirukų rinkinių sudarytojas jį pasideda nebent nakčiai. Bet tikriausiai ir sapnuose Jonas braidžioja po Žemaitijos krašto rūkus, ieško gražiausių upių vingių, pro akis slenka įsimintini peizažai, išskirtiniai žmonių veidai.
Šiandien, kai Jonas švenčia 70-ies metų jubiliejų, norime į šio garbaus kraštiečio gyvenimą pažvelgti  jo namiškių – žmonos Zinaidos ir sūnų Sigito bei Kęstučio akimis.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Namiškiai Jono Strazdausko neįsivaizduoja be fotoaparato”

 1. apas parašė:

  Šis fotografas 10 metų už mane jaunesnis,bet jo daryti kadrai labai įvairus ir gražus,nors aš jaunystėje taip pat fotkinau,bet labai nekokybiškai,todėl tą pomėgi mečiau,kai baigiau vidurinę mokyklą.Sveikinu su tokiu gimtadieniu.

 2. Antanas parašė:

  Gerb. Jonai, su gražia sukaktimi. Stiprios sveikatos, malonių gyvenimo akimirkų. Ačiū už įamžintus Papilės krašto žmones, vaizdus ir įvykius.

 3. kažin parašė:

  ar čia visi jo vaikai išvardinti?

 4. @ parašė:

  Šaunus žmogus. Kūrybinės sėkmės, įkvėpimo naujuose darbuose ir geros sveikatos gerb. Jonui. Su gražiu jubiliejumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto