Namų sienos „Atmosferai“ nepadėjo

Aikštėje atkaklių dvikovų tarp mažeikiškių (balta apranga) ir vilniečių netrūko. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Pirmosiose naujojo sezono Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos rungtynėse Mažeikiuose vietos „FK Atmosferai“ nepavyko savo sirgaliams padovanoti pergalės – rezultatu 0:2 pralaimėta Vilniaus „FK Vytis“ futbolininkams. Įvarčius į mažeikiškių vartus varžovai įmušė rungtynių pradžioje ir pabaigoje – kamuolys mūsų vartų tinkle suspurdėjo šeštąją ir 86-ąją minutėmis.

„Ir vėl pirmajame kėlinyje buvome išsigandę, susikaustę, žaidimas atrodė toks, kad norėjome tik kuo toliau atmušti kamuolį. Nesėkmių priežasčių dar ieškosime. Antrajame kėlinyje atrodėme jau visiškai kitaip, turėjome progų ir išlyginti rezultatą, o įvarčiai krito po mūsų pačių klaidų. Negalime nuvertinti ir varžovų – rungtyniavome su komanda, kuri jau kelerius metus iš eilės yra prie lygos lyderių, nors sudėtis keičiasi, tačiau turi nugalėtojų patirtį, ko mums labai trūksta“, – sakė komandos treneris Evaldas Razulis.
Visoms 14-ai komandų sužaidus po dvejas rungtynes, „FK Atmosfera“, kaip Kauno „Žalgiris“ B ir Vilniaus „BFA“, lieka be taškų ir rikiuojasi turnyrinės lentelės pabaigoje. Turnyrinės lentelės viršuje yra trys komandos, kurios abiejuose turuose iškovojo pergales, tarp jų – ir Telšių „Džiugas“, su kuriuo mažeikiškiai penktadienio vakarą susikaus išvykoje.
Sekmadienį „FK Atmosferos“ komanda pirmojo Lietuvos futbolo federacijos taurės etapo rungtynėse Vilniuje varžysis su antros lygos komanda „FK Tera“.

One Reply to “Namų sienos „Atmosferai“ nepadėjo”

  1. Antierelis parašė:

    Kur stadione sienos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto