Namų sienos negelbėjo

Vis dar be pergalių savo aikštėje Lietuvos Optibet pirmoje lygoje lieka „FK Atmosferos“ komanda – antradienį miesto centriniame stadione mažeikiškiai nusileido rezultatu 0:2 į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilusiems Kauno „BE1 NF“ atstovams.

Visą pirmą kėlinį, iki pat keturiasdešimtos minutės, vyko apylygė kova. Tačiau tuomet mažeikiškis Benediktas Poleikis grubiai sužaidė prieš varžovą ir už tai buvo išvarytas iš aikštės. Be vieno žaidėjo aikštėje likusi mūsų ekipa laikėsi iki dešimtos antrojo kėlinio minutės. O tada smūgiu galva varžovai pelnė pirmąjį įvartį, dar po dvidešimties minučių jie greitoje kontratakoje pasižymėjo antrą kartą.

Šį penktadienį keturioliktoje vietoje su penkiais taškais esančios „FK Atmosferos“ laukia rungtynės išvykoje su laipteliu aukščiau stovinčia „FK Garliava“.