Namuose – skambi pergalė

Šis Domanto Šlutos (balta apranga) prasiveržimas baigėsi trečiuoju įvarčiu į svečių vartus. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Po skaudaus pralaimėjimo penktajame ture Vilniuje skambią pergalę namuose Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate penktadienį šventė „FK Atmosfera“, kuri rezultatu 3:0 privertė pasiduoti „FK Panevėžio“ B futbolininkus.
Įvartį mažeikiškiams jau antrą rungtynių minutę pelnė legionierius iš Latvijos Artis Jaudzems, kuris iššoko vienas prieš vieną su varžovų vartininku ir jį pergudravo. 23-ią rungtynių minutę svečiai įgijo teisę mušti vienuolikos metrų baudinį, tačiau jį atrėmė mūsų vartininkas Arnoldas Kaupys.
Po šio epizodo per kelias minutes į panevėžiečių vartus krito du įvarčiai: greitoje kontratakoje vėl pasižymėjo A. Jaudzems, o vėliau reidą per pusę aikštės surengęs Donatas Šluta taikliu smūgiu pelnė trečią įvartį.
Visą antrą kėlinį mažeikiškiams teko žaisti mažesnės sudėties, nes paskutinę pirmo kėlinio minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Deividas Gineitis, tačiau komanda išlaikė rezultatą ir šiame čempionate iškovojo jau ketvirtąją pergalę.
„FK Atmosfera“, po šešerių sužaistų rungtynių turinti 13 taškų, yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Dabar ekipos laukia dviejų savaičių pertrauka, o gegužės 8 d. „FK Atmosfera“ Šiauliuose susitiks su antroje vietoje žengiančiais „FA Šiauliai“ futbolininkais.