Narkotikų rasta ir namuose, ir kišenėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai 21-erių metų viekšniškiui „sugadino“ penktadienio vakarą – pas jį rasta narkotinių medžiagų, jo atžvilgiu pradėta ir administracinė teisena, ir ikiteisminis tyrimas.

Apie dešimtą valandą vakaro policijos pareigūnai apieškojo minėto vaikino gyvenamąją vietą Viekšniuose Akmenės gatvėje ir čia rado galimai narkotinės medžiagos (marihuanos).
Tęsdami paiešką, pareigūnai apie pusę vienuolikos vakaro Tilto gatvėje pastebėjo ir patį ieškomą įtariamąjį, kuris buvo ne tik neblaivus (1,21 promilės girtumas) bet ir galimai apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų, mat jų buvo rasta jo striukės kišenėje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Narkotikų rasta ir namuose, ir kišenėje”

 1. Narkata parašė:

  Koks tavo supistas reikalas kas platina??? Kas moka tas uzsidirba maziau kisk cia savo letenas snargly

 2. RENATA parašė:

  Padėkim Mažeikių policijai, prokuratūrai viešumu atskleisti daugiau nei dešimt metų vykdoma nusikaltimą UAB “ ADMITURO“ Bažnyčios 13, Viekšniai . Pažeidžiant žmogus teise, pinigų nusavinimą už ne teikiamas, nekokybiškas, nepritaikomas paslaugas, dalinai naikinama turtą nestabdoma 1 butui. Atverti teismams akis, kad žmonių pinigai nusavinami, kai nesugeba pritaikyti kokybišku ar išvis paslaugų ⁉️

 3. O Matka Boska parašė:

  Sumane bachuriuks ant savo durnos galvos pypke papust, sedes 8 metus. Kryziuotis 15 metu atvirai voge per viesuosius pirkimus, suko varkes su savo pastatytais imoniu vadovais – blogiausiu atveju (jam), gaus 3 metus lygtinai, bo „nepriekaistinga“ reputacija. Jo „nevagis“ vadovas isvis „nieko nezinojo“……. Vienok kreivu veidrodziu karalysteje gyvenam.

 4. ?? parašė:

  Kas,kad rado eilini narkasiuka.O kas platina ir kas pagrindinis tiekejas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto