Nauja parduotuvė – daugiabutis be kiemo?

Numatyto naujo pastato projektuotojai žadėjo, kad statinio spalva bus koreguojama ir ji nebūsianti labai ryški ir „iškrintanti“ iš bendro miesto vaizdo.  Nuotrauka iš Mažeikių savivaldybės administracijos tinklalapio

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko naujo prekybos paskirties pastato, kuris turėtų iškilti Laižuvos g. 4, statybos projektinių siūlymų pristatymas.
Jo metu nemažai pastabų ir pretenzijų išsakė šalia numatomo statyti pastato gyvenantieji mažeikiškiai. Kai kurie iš jų ketina kreiptis į teisėsaugą dėl galimai netinkamai priskirto žemės sklypo numatomam prekybos objektui. Jų teigimu, neteisinga, kad naujajam statiniui priklausys didžioji dalis kiemo, o šalia esančio daugiabučio gyventojai nebeturi vietos ne tik automobiliams, bet ir buitinių atliekų konteineriams pastatyti.
Šalia numatomo statyti pastato, Laisvės g. 2-ajame name, gyvenantieji mažeikiškiai pasikvietė „Santarvę“ dieną prieš viešojo projekto svarstymą ir išsakė jai savo susirūpinimą dėl numatomų statybų. Vienas iš gyventojų Antanas neslėpė pasipiktinimo, kad verslininkams suformuotas žemės sklypas, kuriame numatomas naujas prekybos objektas, parduotas kartu su jam nuosavybės teise priklausančiu sandėliuku. Vyriškis teigė nieko nežinojęs apie tai, kad į suformuotą žemės sklypą įėjo ir žemės lopinėlis, ant kurio ir stovi jo sandėliukas.
„Mane pardavė su visu sandėliuku, nors nė kapeikos negavau“, – karčiai juokavo Antanas.
Kitas gyventojas Arūnas įžvelgė ir daugiau pažeidimų formuojant žemės sklypą adresu: Laižuvos g. 4 ir jį parduodant – esą, visų pirma, aplinkiniai gyventojai nebuvo informuoti apie sklypo formavimą ir apie jo pardavimą.
„Dabar, kai susiradau dokumentus, paaiškėjo, kad senamiesčio centre esantis žemės sklypas parduotas aukcione vos už keturiolika tūkstančių eurų daugiau nei prieš trejus metus. Būtume žinoję, gal ir patys susimetę kaimynai už tokią kainą būtume sklypą nusipirkę ir nebūtų kilę dabartinių problemų“, – apie sklypo pardavimą kalbėjo Arūnas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto