Naujai pasiskiepiję senoliai galės gauti vienkartinę išmoką

Nuotr. iš redakcijos (Elta) archyvo

Seimas pritarė siūlymui naujai pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ligos 75 metų ir vyresniems asmenims skirti po vieną 100 eurų išmoką. Ši amžiaus grupė pasirinkta, nes joje ištinka daugiau mirčių.
Regioninės Mažeikių ligoninės mirčių statistika taip pat byloja, kad dažniausiai COVID-19 liga pakerta vyresnio amžiaus žmones. Pirmadienio duomenimis, nuo rugpjūčio pabaigos atnaujintame COVID ligų infekciniame poskyryje mirė 35 žmonės, iš jų 24 – Mažeikių rajono gyventojai. Vidutinis mirusiojo amžius – 79,7 metų.

Įstatymu patvirtinta, kad 100 eurų dydžio vienkartinė išmoka bus mokama: nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. 75 metų ir vyresniems žmonėms, pasiskiepijusiems nuo COVID-19 dviem vakcinos dozėmis, arba iki ateinančių metų kovo 31 d. – sustiprinančiąją trečiąja vakcinos doze.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad išmoką automatiškai išmokės Valstybinio socialinio draudimo fondo administravimo įstaigos, nereikalaudamos iš asmenų prašymų. Vienkartinė 100 eurų išmoka bus išmokėta gruodžio ir balandžio mėnesiais kartu su pensija.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Naujai pasiskiepiję senoliai galės gauti vienkartinę išmoką”

 1. As parašė:

  Vidutinė Lietuvos žmonių gyvenimo trukmė 70-80metų, ką jie norit išpešt suvakcinavę mūsų senolius, iš kur tas perdėtas susirūpinimas ?Nebėra kur kišt pripirktų skiepų? nemokamas sūris tik pelėkautuos

  1. Petras parašė:

   Tai savo tėvus į kapus varysi? Taip pat, kaip tamsta, mano mamos gydytoja pasakė. „Argi tokiame amžiuje dar reikėtu skiepytis?!“
   Gėda negerbti tėvų.

   1. As parašė:

    Kada tamsta trečios dozės einat?

  2. Anonimas parašė:

   Kaip pirštu i aki

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto