Naujame projekte – dėmesys mažesniems miesteliams

Tarp naujojo krepšinio federacijos projekto dalyvių – ir mažeikiškiai – (iš kairės) Gvidas Gricius, treneris Vidmantas Bertys ir Dominykas Daubaris. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Net du perspektyvūs mažeikiškiai jaunieji krepšininkai dalyvavo ir buvo pastebėti projekte, kuris skirtas mažesnių miestelių krepšininkams, rungtyniaujantiems antrajame pagal pajėgumą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos divizione.

Šiais metais startavo naujas Lietuvos krepšinio federacijos projektas, skirtas Lietuvos moksleivių krepšinio lygos B divizione rungtyniaujantiems mažesnių miestelių krepšininkams ir jų treneriams. Šio projekto pagrindinis tikslas yra skirti vaikams dėmesio, parodyti, kad ir B divizione gali užaugti puikių krepšininkų, talentų. Lietuvos krepšinio federacijos atstovai pateikė pavyzdžių: žymų krepšininką Ramūną Šiškauską, kilusį iš Kaišiadorių, ir Kretingos miestą: Barselonos olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinėje iš šio miesto buvo net keturi žaidėjai.
Pirmajame atrankos etape, vykusiame Kaune, dalyvavo 40 sportininkų ir jų trenerių, į šį projektą buvo pakviesti ir Mažeikių sporto mokyklos treneris Vidmantas Bertys bei jo treniruojamos U14 komandos lyderiai Gvidas Gricius ir Dominykas Daubaris.
„Pirmosios stovyklos metu vyko dvi treniruotės, krepšinio specialistai čia stebėjo vaikinų kamuolio varymo ir metimo į krepšį techniką bei kitus krepšinio elementus. Buvo žaidžiama vienas prieš vieną ir du prieš du.
Džiugu, kad abu mano auklėtiniai paliko gerą įspūdį, abu pateko tarp šešiolikos geriausiųjų krepšininkų, kurie buvo pakviesti į antrąją projekto stovyklą, vykusią Raseiniuose“, – savo ugdytinių pasirodymu džiaugėsi V. Bertys.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*