Naujas konkursas „Ar pažįsti Joną?“

konkursas Naujas konkursas „Ar pažįsti Joną?“Birželis, pirmasis vasaros mėnuo, vainikuojamas gražia Joninių švente. Taigi skelbiame naują konkursą ir bandysime išsiaiškinti, kiek mylimų ir brangių Jonų ir Janinų yra Mažeikiuose. Kviečiame į portalą www.santarvė.lt kelti visų pažįstamų Jonų ir Janinų nuotraukas.
Būtina nurodyti asmens, kurio nuotrauką įkeliate, vardą, pavardę bei sveikintojo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis. Vainikus laimės sveikintojai, kurių įkeltos nuotraukos surinks daugiausiai portalo www.santarvė.lt lankytojų balsų, o atsiėmę juos iš parduotuvės „Skinta“, patys galės juos iškilmingai įteikti.

Konkursą remia: Salonas „Gėlių galerija“

„Gėlių galerija“ yra seniausios Žemaitijoje gėlių firmos „Skinta“ salonas. „Skintai“ šiemet gruodžio 9 d.  sukanka 20 metų.

Mūsų moto: KURKIME GROŽĮ DRAUGE. Vizija: Žydinti Žemaitija. Siekiamybė, jog visos dienos gėlėtos būtų. Esame stipri profesionalių florisčių komanda, vedama didžiulę patirtį turinčios floristikos meistrės Birutės Lekavičiūtės, galinti atlikti pačias sudėtingiausias floristines užduotis. „Skintos“ misija nekinta, siekiame, kad Žemaitija būtų aukštos floristinės kultūros kraštas, kad mes išmoktume džiaugtis gėlėmis, kad mūsų namų vazose nuolat būtų pamerkta gėlių ir jus kiekvieną pasiektų naujausios šio kūrybinio amato mados ir tendencijos. Nuosekliai to siekiame, esame profesionalūs floristai, rimta komanda, pasirengusi tarnauti Jums, mielas Kliente. Vieta ir laikas jau daugelį metų nesikeičia:
Salonas „Gėlių galerija“, Laisvės g. 23, Mažeikiuose, tel. (8 443) 25 653,  mob. tel. 8 618 40 073.
Salonas „Skinta“, Respublikos g. 34, Telšiuose, tel. (8  444) 75 075, mob. tel. 8 618 40 076.
Gėlių skyriai IKI prekybos centruose:
Žemaitijos g. 51/ Sedos g. 18, Mažeikiuose, mob. tel. 8 688 37 499,
Plungės g. 4, Telšiuose, mob. tel. 8 618 12 337.
Skambinkite nurodytais telefonais arba susisiekite elektroniniu paštu [email protected]  Tapkite mūsų draugais Facebook https://www.facebook.com/skinta.geliu.pristatymas?fref=ts .
Mes stengsimės profesionaliai įvykdyti kiekvieną Jūsų užsakymą ir nuoširdžiai darbuosimės, kad Jūsų susitikimas su gėlėmis būtų išskirtinis ir gražus.
NAUJIENA: Birželio 21–23 dienomis prie salono „Gėlių galerija“ organizuojama Joninių vainikų ir atributikos paroda.

Konkurso taisyklės:

Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
Konkursas vyksta birželio 6 d. – birželio 21 d.
Į konkursą „Ar pažįsti Joną?“ siųskite tik Jonų ir Janinų nuotraukas. Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos. Dalyviai, neįvykdę visų konkurso sąlygų, į apdovanojimus nepretenduoja.
Prizai: trys ąžuolo lapų vainikai. Kiekvienas konkurso dalyvis gali kelti tiek nuotraukų, kiek Jonų ar Janinų pažįsta, tačiau kad būtų maža intrigėlė, vainikus įteiksime trims sveikintojams po vieną.
Vainikus laimės sveikintojai, kurių įkeltos nuotraukos surinks daugiausiai portalo www.santarvė.lt lankytojų balsų. Vieno asmens įkeltų nuotraukų balsai nesumuojami.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:
Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi, o tokios nuotraukos bus šalinamos iš konkurso.

Nuotraukų vertinimas:

* Žvaigždute pažymėtos nuotraukos į apdovanojimus nepretenduoja, bet Jūsų balsai bus puiki dovana vardinių proga.
Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt  lankytojai.
Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) birželio 21 d.

Kitos sąlygos:

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto